سه مورد جالب بسته‌بندی نوشیدنی در جهان

یک شرکت طراح سوئدی Tomorrow Machine سازنده یک جعبه آبمیوه سحرآمیز است. جعبه کوچک از ژل جلبک دریایی آگار-آگار و آب ساخته شده است.

کد خبر : 36777 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۹

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین در این مطلب با چند نکته جالب درباره بسته بندی انواع نوشیدنی سرد و گرم در دنیا آماده می شوید.

 شناخته شده ترین نام جهان

یک تحقیق که چند سال پیش منتشر شد، اعلام کرد که ۹۴درصد از جمعیت جهان برند قرمز کوکاکولا را به رسمیت می‌شناسند. نام برند، دومین کلمه جهان بعد از کلمه okay است که قابل فهم است. این چیزی است که شما به عنوان برندینگ آن را می‌شناسید!

 بوی قهوه شدید دقیقا همان چیزی نیست که شما فکر می‌کنید

دانستنی‌هایی در مورد قهوه

به گفته محققان، قهوه یکی از جذاب ترین عطرهای جهان است. تولید کنندگان قهوه می‌دانند که بوی قهوه چیزی است که قهوه را به یک محصول وسوسه انگیز تبدیل می‌کند. اما رایحه تند و شدیدی که پس از باز کردن یک  شیشه محتوی قهوه به سمت راست بینی شما می‌رسد، بوسیله یک نوع خاص از رایحه اسپری است که در زیر آن استفاده می‌شود، بوجود می‌آید.

نوع نوآورانه بسته بندی – جعبه جادویی آبمیوه

یک شرکت طراح سوئدی Tomorrow Machine سازنده یک جعبه آبمیوه سحرآمیز است. جعبه کوچک از ژل جلبک دریایی آگار-آگار و آب ساخته شده است و برای نگهداری آبمیوه های تازه و کوتاه مدت اختصاص یافته است. جعبه با همان سرعتی که نوشیدنی محتوای آن مصرف می‌شود، از بین می‌رود.

منبع: سی گل باربد

نظر شما