میزان صادرات آب بسته‌بندی شده ایران

خودکفایی نیجریه‌ای‌ها در تولید آب بسته‌بندی به دلیل ممنوعیت وارداتی

مصرف‌کنندگان نیجریایی به دلیل ممنوعیت‌های وارداتی، آب بسته‌بندی خود را در داخل کشور تولید می‌کنند. در نتیجه برندهای محلی حضور قوی در این صنعت دارند.

کد خبر : 26166 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۲۲:۱۲

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، انتظار می‌رود کل حجم فروش آب بسته‌بندی در نیجریه در طول دوره پیش‌بینی افزایش یابد که به دلیل رشد جمعیت و شهرنشینی است. دسترسی کم به آب آشامیدنی سالم و آب و هوای گرم در نیجریه عامل دیگری است که فروش  آب بسته‌بندی را افزایش داده است.

آب بسته‌بندی نیجریه همچنان سریع‌ترین رده در حال رشد در کل حجم در سال ۲۰۱۷ بود و همچنین انتظار می‌رود که سریع‌ترین رده در حال رشد در کل دوره پیش‌بینی شده باقی بماند.

در سال ۲۰۱۶ به طور کلی میانگین قیمت واحد آب بسته‌بندی نیجریه در کل ارزش افزوده افزایش یافت که ضعیف ترین رشد سالانه در دوره بازبینی بود. با این حال، در سال ۲۰۱۶ افزایش شدید دو رقمی موجب افزایش نرخ تورم و کاهش ارزش پول محلی شد و این موضوع باعث افزایش هزینه های تولید شد.

چشم‌انداز رقابتی آب بسته‌بندی نیجریه بسیار روشن است. این به علت برندهای متعدد با بسته‌بندی‌های کیسه‌ای و بطری‌های پلاستیکی ارزان قیمت است.

هیچ تغییر عمده ای در میان اپراتورهای کلیدی در آب بسته‌‌بندی در نیجریه وجود نداشت، چرا که اکثر شرکت‌ها سهم فروش خود را در یک محیط قیمت گذاری دقیق حفظ کرده بودند که هیچ بازیکن قادر به رقابت با دیگر بازیکنان در میزان قیمت نبود. همچنین به دلیل ممنوعیت واردات، آب بسته‌بندی نیجریه در داخل کشور تولید می شود. در نتیجه، برندهای محلی حضوری قوی در این صنعت دارند.

نظر شما