پیش بینی عضو هیات نمایندگان اتاق تهران: قیمت دلار تا پایان سال بین ۱۱ تا ۱۲ هزار تومان است

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران می‌گوید: قیمت دلار تا پایان سال جهش نخواهد داشت. همچنین قیمت دلار تا اسفند ماه در کانال ۱۱ تا ۱۲ هزار تومان است و هرگز قیمت دلار به مرز به ۲۰ هزار تومان نخواهد رسید.

کد خبر : 45326 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۴

پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: عضو هیات نمایندگان اتاق تهران در پاسخ به این پرسش که قیمت واقعی دلار برای فعالان استارتاپی چقدر است؟ گفت: در شرایط فعلی فعالان اقتصادی بیش از آن که به دنبال رقم واقعی ارز باشند مهمترین مطالبه‌شان ثبات قیمت دلار است. در این بازه زمانی تجار، صنعتگران و فعالان استارتاپی با دو مساله در بخش کلان اقتصادی مواجه هستند. اول اینکه قیمت واقعی ارز تا پایان سال چقدر است و دوم اینکه نرخ واقعی دلار تا چه حد قابل پیش‌بینی است؟

فرزین فردیس افزود: وقتی نرخ ارز قابل پیش‌بینی و ثبات داشته باشد، افراد بهتر می‌توانند چشم‌انداز پیش‌رویشان را ترسیم و برای آن برنامه‌ریزی کنند. متاسفانه این روزها یکی از چالش‌ها این است که قیمت دلار قابل پیش‌بینی نیست و همین مساله ضربه زیادی را به بنگاه‌ها و کسب و کارهای نوپا زده است.

او در پیش‌بینی درباره قیمت دلار تا پایان سال اظهار کرد: آن چه به نظر می‌رسد این است که قیمت دلار تا پایان سال جهش نخواهد داشت. همچنین قیمت دلار تا اسفند ماه در کانال ۱۱ تا ۱۲ هزار تومان است و هرگز قیمت دلار به مرز  ۲۰ هزار تومان نخواهد رسید.

منبع: تجارت نیوز

نظر شما