توزیع آب معدنی برای زائرین توسط پتروشیمی اروند و تندگویان

آیا هلدینگ نفتی خلیج فارس به دنبال ورود به صنعت آب بسته بندی است؟

برخی از گزارش های خبری حکایت از تامین و توزیع آب آشامیدنی برای زوار اربعین حسینی توسط هلدینگ نفتی خلیج فارس دارد. موضوعی که این سوال را به دنبال دارد که آیا این هلدینک در حال وارد شدن به صنعت آب بسته بندی است؟

کد خبر : 44616 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۴

پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: به گزارش سایت «نفت ما» با توجه به اینکه ممکن است یکی از نگرانی های زائرین اربعین حسینی، تهیه آب آشامیدنی بهداشتی و سالم در کشور عراق باشد، پتروشیمی های زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس تامین و توزیع آب آشامیدنی به زوار اربعین حسینی را در دستور کار خود قرار داده اند.

در این گزارش آمده است که حسب تاکید مدیرعامل محترم شرکت پتروشیمی صنایع خلیج فارس مبنی بر خدمت به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی، شرکت های پتروشیمی اروند و تندگویان، سیصد و سی هزار بطری آب معدنی در مرزهای شلمچه و چزابه، به ستاد عتاب عالیات استان خوزستان تحویل دادند.

بنابه این گزارش، با توجه به اینکه ممکن است یکی از نگرانی های زائرین اربعین حسینی، تهیه آب آشامیدنی بهداشتی و سالم در کشور عراق باشد، پتروشیمی های زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس تامین و توزیع آب آشامیدنی به زوار اربعین حسینی را در دستور کار خود قرار داده اند.

قابل ذکر است، با توجه به گرمای هوا و خیل عظیم زائرین اربعین حسینی با هماهنگی های صورت گرفته بین استانداری و شرکت های پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس اقدامات خوبی در زمینه یاری رسانی به زوار اربعین صورت گرفته است.

هلدینگ خلیج فارس شرکتی است که در زمینه سرمایه‌گذاری و مدیریت بر مجتمع‌های پتروشیمی و کارخانجات شیمیایی، همچنین تولید مواد شیمیایی و محصولات پتروشیمی فعالیت می‌کند. شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران با در اختیار داشتن ۲۰٪، شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی صنعت نفت ۱۷٪ و شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین ۸٫۵٪ از سهام شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، به‌عنوان بزرگترین سهام‌داران آن شناخته می‌شوند، همچنین ۴۰٪ از مالکیت این گروه متعلق به سهام عدالت می‌باشد.

در گزارش یاد شده اشاره نشده که این هلدینگ آب آشامیدنی مورد نظر را از چه طریقی تامین می کند و آیا راسا وارد حوزه تامین آب آشامیدنی و بسته بندی شده است یا خیر؟ آمارها از توزیع روزانه ۵۰۰ هزار بطری آب معدنی بین زایران ایرانی اربعین حکایت می کند.

نظر شما