فراخوان برای حضور تجار ایرانی در CACCI

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از تجار، صاحبان صنایع و کارآفرینان برای حضور سی و سومین کنفرانس سالانه کنفدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت آسیا–اقیانوسیه (CACCI) که از چهارم تا هفتم آذرماه سال جاری در داکا بنگلادش برگزار می‌شود دعوت کرد.

کد خبر : 44609 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۴

پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: طبق اعلام اتاق ایران، سرپرستی هیات اعزامی به بنگلادش را پدرام سلطانی، نایب رئیس کنفدراسیون اتاق‌‌های بازرگانی و صنعت آسیا–اقیانوسیه به عهده خواهد داشت.  سی و سومین کنفرانس سالانه کنفدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت آسیا–اقیانوسیه به میزبانی فدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت بنگلادش (FBCCI) برگزار خواهد شد. انتظار می‌رود در گردهمایی امسال بیش از ۲۰۰ تن از رهبران تجاری از ۲۷ کشور منطقه آسیا و اقیانوسیه شرکت کنند. این اجلاس که برای نخستین بار در داکا برگزار می‌شود، فرصت مناسبی برای آشنایی با اقتصاد بنگلادش، پتانسیل‌های تجاری و سرمایه‌گذاری در بخش‌های تجاری و ارتباط با سیاست‌گذاران اقتصادی آن کشور نیز خواهد بود.

کنفرانس امسال با موضوع «آسیا: محور نظم نوین جهانی» برگزار می‌شود و تلاش دارد به بررسی اقداماتی بپردازد که بخش‌های خصوصی و دولتی منطقه می‌توانند برای حل چالش‌های پیش رو در بازار جهانی و همچنین بهره‌مندی از فرصت‌های موجود در بازارهای منطقه آسیا و اقیانوسیه و دیگر نقاط جهان انجام دهند.  سی و سومین کنفرانس CACCI همچنین برگزارکننده جلسات همزمان است که مقام‌های دولتی و بخش خصوصی را برای گفت‌وگو و بحث در مورد موضوعات مهم بخش‌های کارآفرینی، بهداشت و ایمنی، امنیت صنایع غذایی و توسعه شرکت‌های کوچک و متوسط گردهم خواهد آورد.

نظر شما