جهش قیمت دلار به سمت ۱۲ هزار تومان

صرافی ملی قیمت دلار را با ۲۰۰ تومان افزایش نسبت به صبح امروز، ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین کرد.

کد خبر : 45290 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۰

پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: قیمت ارز در بازار آزاد و رسمی از صبح امروز با افزایش نسبت به آخرین روز هفته قبل همراه شده است؛ قیمت دلار در صرافی از ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان پنجشنبه به ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان در صبح امروز رسید ولی هم اکنون با ۲۰۰ تومان افزایش نسبت به صبح ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان ارزش گذاری شده است.

صرافی های بانک ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با افزایش ۴۰۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می کنند.

بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها با افزایش نسبت به روز کاری قبل ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۳ هزار تومان است.

به گزارش تسنیم، ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می کنند. این صرافی ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت های مختلفی انجام می دهند.

قیمت درهم برای فروش در بازار آزاد در روز جاری ۳هزار و ۳۴۹ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۵ هزار و ۷۵۷ تومان تعیین شده است؛ ضمن اینکه صرافی های آزاد، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام می کنند.

نظر شما