گشایش سومین نمایشگاه تخصصی قهوه در شیراز

سومین نمایشگاه تخصصی قهوه، دمنوش و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس شروع به کار کرد.

کد خبر : 45233 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۸:۳۹

پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس سه‌شنبه ۲۱آبانماه در آیین آغاز به کار این نمایشگاه‌ گفت: سومین نمایشگاه قهوه، دمنوش و صنایع وابسته در دو سالن سرو و بهار به مساحت چهار هزار متر مربع و کارگاه‌های آموزشی و همایش‌های جانبی این نمایشگاه در سالن نرگس برگزار شده است.

سید محمود موسوی افزود: برگزاری سومین نمایشگاه قهوه، دمنوش و صنایع مرتبط با توجه به افزایش استقبال جامعه از این نوشیدنی با رویکرد معرفی برترین فعالان این عرصه و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه پذیری صنعت قهوه کشور و همچنین ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان و حمایت از تولیدات داخلی در برنامه نمایشگاه های بین المللی فارس قرار گرفته است.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی فارس با اعلام اینکه ۳۰ شرکت فعال در حوزه صنعت قهوه با زمینه فعالیت عرضه انواع قهوه و مشتقات آن، دمنوش، شکلات، شیرینی های پایه قهوه، صنایع قهوه ساز و محصولات وابسته به قهوه، تجهیزات و ماشین‌آلات مرتبط با این صنعت در این نمایشگاه در سالن بهار و سرو به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات خود می‌پردازند، گفت: ۵۴درصد غرفه داران این نمایشگاه از استان فارس و مابقی از استان‌های تهران، خراسان رضوی، اصفهان، هرمزگان، خوزستان و کرمان حضور دارند.

وی همچنین بیان کرد: در حاشیه برپایی این نمایشگاه‌ها همه روزه در سالن حافظ و سالن نرگس چندین کارگاه آموزشی و همایشی تخصصی همایش تخصصی در زمینه قهوه و صنایع و خدمات مرتبط با این محصول برگزار می شود که حضور علاقه‌مندان در این برنامه‌ها رایگان است.

این نمایشگاه تا روز جمعه مورخ ۲۴ آبان ۱۳۹۸ همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس واقع در شهرک گلستان برپاست.

نظر شما