قوطی نوشیدنی بافت‌‌دار

قوطی نوشیدنی بافت‌‌دار و قابل بازیافت

طراحی قوطی نوشیدنی بافت‌‌دار XanCan با بافت‌‌‌هایی که در دیواره‌‌های قوطی ایجاد کرده، در دست گرفتن و راحتی قوطی‌‌های آلومینیومی نوشیدنی‌‌ را بدون به خطر انداختن بازیافت‌‌پذیری آنها را ارتقا داده است.

کد خبر : 8385 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۲۲:۵۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، بهترین شکل مصرف اکثر نوشیدنی‌‌های داخل قوطی، مثل ماء‌الشعیر و سودا، خنک نوشیدن آنهاست. زمانی که قوطی از محیط سرد خارج شده و در دمای محیطی قرار می‌‌گیرد، میعان اتفاق می‌‌افتد. این رطوبت، چه ناشی از تراکم یا ناشی از یخ داخل یک ظرف باشد، باعث می‌‌شود در دست گرفتن قوطی که معمولا سطح صافی دارد، غیرممکن شود.

قوطی نوشیدنی بافت‌‌دار XanCan با طرح‌هایی که از طریق بافت‌‌دار کردن دیواره‌‌های قوطی ایجاد می‌‌شود، این موضوع را بهبود بخشیده و در دست گرفتن و راحتی قوطی‌‌های آلومینیومی نوشیدنی‌‌ را بدون به خطر انداختن بازیافت‌‌پذیری آنها را ارتقا داده است.

قوطی نوشیدنی بافت‌‌دار

XanCan یک قوطی آلومینیومی نوشیدنی با طرح‌‌های سفارشی به شکل برجسته روی دیواره‌‌های آن است که تاثیری ویژه و منحصربه فرد دارد. این تکنیک باعث قرار گرفتن بهتر قوطی در دست و جابه جا کردن راحت‌تر آن بوده و شیوه‌‌ای خلاقانه برای متمایز کردن برند است.

قوطی نوشیدنی بافت‌دار XanCan  برای تمامی گروه‌های نوشیدنی از ماء‌الشعیر تا نوشیدنی‌های غیرالکلی، چای سرد و نوشیدنی‌‌های انرژی‌‌زا مناسب است. با وجود طرح‌های برجسته هم قوطی همچنان قابل بازیافت است.

نظر شما