نوشیدنی‌هایی که آسان باز می‌شوند

درب نوشیدنی آسان باز شو چیست؟

درب نوشیدنی آسان باز شو طوری ساخته شده که مصرف‌کنندگان می‌توانند بطری نوشیدنی را در یک دست نگه دارند، انگشت خود را زیر اهرم قرار دهند و با فشار روی اهرم به سمت بالا، درب بطری نوشیدنی را باز کنند.

کد خبر : 7206 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۲۱:۴۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، درب بسته‌بندی نوشیدنی مکزیکی (Crown Beverage Packaging Mexico)، یک واحد کسب و کار شرکت کراون ست که برای کمک به تولیدکنندگان ماءالشعیر و آبمیوه، تجربه بازکردن بسته‌بندی منحصر به فردی برای مصرف‌کنندگان راه‌اندازی کرد.

این فن‌آوری، پیشرفت مدرن درب بطری نوشیدنی را ارائه می‌دهد که صد و بیست و پنج سال پیش توسط ویلیام پینتر، بنیانگذار شرکت Crown برای بهبود بسته‌بندی نوشابه‌های گازدار و آبجو، اختراع شد.

ماهیت بازکردن آسان طراحی جدید ناشی از اضافه کردن یک اهرم کوچک متصل ساخته شده است. برای بازکردن درب از بطری، مصرف‌کنندگان به سادگی بطری را در یک دست نگه می‌دارند، انگشت خود را زیر اهرم قرار داده و به سمت بالا فشار می‌دهند. نیاز به هیچ ابزار جداگانه‌ای برای باز کردن نیست و نیروی گشتاور بسیار کمتری در مقایسه با بازکردن درب‌های دیگر وجود دارد. علاوه بر این، درب جدید نوشیدنی ضد جعل (tamper-proof) است و می‌تواند به مبارزه با جعل برندها کمک کند.

نوشیدنی‌هایی که آسان باز می‌شوند

خوان کارلوس گومز، مدیر فروش درب بطری بسته‌بندی نوشیدنی مکزیکی می‌گوید: «از زمان تاسیس آن، Crown متعهد شده است تا نوآوری‌هایی که به نیازها و ارزش‌های در حال رشد مصرف‌کنندگان پاسخ می‌دهد را مد نظر داشته باشد و چگونگی استفاده آنها و تعامل با محصول را ارتقا دهد.»

کراون با قابلیت جدید بازکردن آسان، نمونه کاملی در این حیطه فعالیت است. این قابلیت یک سطح جدید از راحتی – یک ویژگی کلیدی برای همه مصرف‌کنندگان – و ارتقای تجربه برند را با تشویق بیشتر برای انتخاب و تعامل با بسته‌بندی ارائه می‌دهد.

برای افزودن تمایز بیشتر در قفسه، برندها می‌توانند تمام درب نوشیدنی، از جمله مکانیسم اهرم را تزئین کنند. درب بطری نوشیدنی جدید با استفاده از همان سیستم اهرم و طراحی پیچشی استاندارد می‌تواند محکم روی بطری بسته شود و تولیدکنندگان نوشیدنی به سرعت و به راحتی می‌توانند خود را با این فن‌آوری تطبیق دهند.

نظر شما