واریز 2 میلیارد و 353 میلیون تومان از مطالبات چایکاران

اوضاع چایکاران خوب نیست/چایکار قادر نیست پول ۲کیسه کود را بپردازد

محمدی باغدار چای، با اشاره به وضعیت بد زندگی چایکاران می‌گوید: «کشاورزان چایکار قادر نیستند پول دو کیسه کود را بپردازند.»

کد خبر : 56151 تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۸

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نود اقتصادی نوشته: بهمن محمدی در فایل صوتی که برای تربیون نود اقتصادی ارسال کرده به مشکلات چایکاران و تبانی که برای خرید چای از چایکاران توسط برخی دولتی‌ها صورت گرفته است اشاره می‌کند. او مدعی است که ۵ هزار تن چای سنواتی از انبار شهرستان لنگرود توسط شمس، از مدیران وقت سازمان چای شمال تخلیه شده در صورتیکه این مقدار چای به اتحادیه تعاون روستایی گیلان فروخته شده است.

پیشتر نیز مژده پرویز وکیل اتحادیه تعاونی روستایی استان گیلان، گفته بود: «۵۲ هزار تن چای سنواتی موجود در انبارهای سازمان مرکزی تعاون روستایی، مربوط به سال‌های ۸۶، ۸۷ و ۸۸ در بهمن ماه سال ۹۲ بر اساس قراردادی به محمد طاهر شمس فروخته شد. چای موجود به ازای هر کیلوگرم ۵۵ تومان فروخته شده که به ازای هر کیلو ۱۴۹۰۰ ارزانتر فروخته شده است.»

بهمن محمدی باغدار، همچنین به وضعیت بد زندگی چایکاران اشاره می‌کند و می‌گوید: «کشاورزان چایکار الان قادر نیستند پول دو کیسه کود را بپردازند؛ اوضاعشان اصلا خوب نیست. دولت کمک کند.»

منبع: نود اقتصادی

 

نظر شما