کشف ۲۶ تن شیر خشک قاچاق

مأموران انتظامی سیستان و بلوچستان پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی از آن ۲۶ تن شیر خشک قاچاق و فاقد مدارک گمرکی را کشف کردند.

کد خبر : 55804 تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۰

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان اعلام کرد که مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر ۲۶ تن شیر خشک قاچاق قبل از خروج از کشور توقیف کرده‌اند. سردار احمد طاهری اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر در ایستگاه بازرسی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) در محور ” ایرانشهر- بم” هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی تریلی حامل بار مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران انتظامی پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی از آن ۲۶ تن شیر خشک قاچاق و فاقد مدارک گمرکی را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان اداره گمرک ۱۰ میلیارد و ۴۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: در این رابطه یک متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار طاهری در پایان با اشاره به اینکه پدیده قاچاق کالا بر پیکره اقتصاد کشور ضربه می زند، از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات خود را درخصوص فعالیت غیر قانونی قاچاقچیان و احتکار کنندگان کالا و سودجویان اقتصادی با تماس ۱۱۰ در اختیار پلیس بگذارند.

منبع: ایسنا

نظر شما