کشف انبار احتکار غذا و نوشیدنی در مسجدسلیمان

کشف چای خارجی، برنج و روغن احتکار شده

در بازرسی به عمل آمده ۴۶ هزار کیلو برنج خارجی، ۴ هزار و ۲۶۶ بطری روغن خوراکی، ۷۵۰ حلب روغن نباتی ۵ کیلویی و۵۸۰ کیلو چای خارجی احتکار شده کشف شد.

کد خبر : 55364 تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۳۷
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین فرمانده انتظامی شهرستان “خمینی شهر” از کشف دو محموله برنج، روغن و چای به ارزش ۱۴ میلیارد ریال که احتکار شده بودند خبر داده است.
سرهنگ غلامرضا براتی، گفته: پس از کسب خبری مبنی بر احتکار مقادیر زیادی اقلام خوراکی در ۲ انبار بزرگ در حاشیه شهرستان “خمینی شهر” بلافاصله تیم‌هایی از مأموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی وارد عمل شدند.
وی افزود: یک گروه از مأموران پس از هماهنگی‌های قضائی لازم همراه با یک گروه از مأموران اداره ” صمت” به انبارهای مورد نظر اعزام شدند که در بازرسی به عمل آمده ۴۶ هزار کیلو برنج خارجی، ۴ هزار و ۲۶۶ بطری روغن خوراکی، ۷۵۰ حلب روغن نباتی ۵ کیلویی و۵۸۰ کیلو چای خارجی احتکار شده کشف شد.
سرهنگ براتی با اشاره به پلمب هر دو مکان و دستگیری دو نفر در ارتباط با این پرونده، اظهار کرد: ارزش محموله‌های کشف شده توسط کارشناسان مربوطه ۱۴ میلیارد ریال اعلام شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر خاطرنشان کرد: برخورد با مفاسد اقتصادی در اولویت کاری پلیس است وبا کسانی که کالاهای مورد نیاز مردم را احتکار کنند، برخورد قاطع و قانونی می‌شود و امید است در این مسیر شهروندان عزیز نیز با نیروی انتظامی همکاری و مشارکت داشته باشند و هر گونه موضوع مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.
منبع: پایگاه خبری پلیس

نظر شما