تاکید دولت بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی آب معدنی کوهرنگ

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفته مشکلات مرتبط با واحدهای تولیدی آب معدنی کوهرنگ شناسایی و راهکارهای عملیاتی رفع آن ارائه می‌شود.

کد خبر : 55356 تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۱

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشکلات مرتبط با واحدهای تولیدی آب معدنی شهرستان کوهرنگ شناسایی و راهکارهای عملیاتی رفع آن ارائه خواهد شد.

غلام‌رضا پناه در پایان دیدار از طرح‌های مختلف کوهرنگ، نواحی صنعتی و شهرک تخصصی آب معدنی دیمه تاکید کرد: این شهرستان به ‌لحاظ برخورداری از منابع آب معدنی با کیفیت عالی، فرصت‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذاران دارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: مسوولان باید اجرای طرح آمایش سرزمینی در شهرستان کوهرنگ را مورد توجه جدی قرار دهند و برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گردشگری، کشاورزی و آب معدنی باید سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را فراخوان کرد.
پناه به ظرفیت و جمعیت بالای روستایی و عشایری در شهرستان کوهرنگ اشاره و تاکید کرد: برای استفاده از این پتانسیل می‌توان طرح‌های سرمایه‌گذاری با بهره‌مندی از تسهیلات روستایی عشایری را اجرایی کرد.
کوهرنگ در ۹۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

منبع: ایرنا

نظر شما