۱۶میلیارد ریال جریمه برای شرکت واردکننده چای فله

۱۶ میلیارد و ۸۳۳ میلیون و ۵۵۸ هزار و ۲۴۰ ریال جریمه برای تخلف ارزی مربوط به عدم تعهد یک شرکت واردکننده چای سیاه فله در استان سمنان تعیین شد.

کد خبر : 55199 تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۵۹

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان گفته ۱۶ میلیارد و ۸۳۳ میلیون و ۵۵۸ هزار و ۲۴۰ ریال جریمه برای تخلف ارزی مربوط به عدم تعهد یک شرکت واردکننده چای سیاه فله در استان سمنان تعیین شد.

رضا محمدی گفت: چندی پیش پرونده تخلف ارزی مربوط به عدم تعهد یک شرکت واردکننده چای سیاه فله با گرفتن ۲۴ میلیون و ۴۵ هزار روپیه در این اداره کل تشکیل شد. سه فقره پرونده با موضوع تخلف عدم ایفای تعهدات وارد کنندگان در قبال دریافت ارز و خدمات دولتی مربوط به یک شرکت در استان سمنان در تعزیرات حکومتی استان تشکیل شد.

وی بیان کرد: این شرکت متخلف با دریافت چند مرحله ارز در مجموع به مبلغ ۲۴ میلیون و ۴۵ هزار روپیه از یک بانک برای وارد کردن ۶۸ هزار و ۷۰۰ کیلوگرم چای سیاه فله، به تعهدات خود در قبال دریافت ارز عمل نکرد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان سمنان گفت: تخلف ارزی این شرکت با ارائه گزارش بانک شاکی درباره پرونده در یکی از شعب تعزیرات حکومتی استان تشکیل و پس از احراز شدن تخلف شرکت، خاطی به جزای نقدی محکوم شد.

منبع: ایران

نظر شما