کوکاکولا با طعم قهوه به بازار آمد

نوشیدنی «کوکاکولا با قهوه» از قهوه دم کرده برزیلی تهیه می‌شود. کوکاکولا با قهوه در سه طعم کاراملی، وانیلی و دارک (تلخ) ارائه خواهد شد.

کد خبر : 54773 تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۱

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین بزرگ‌ترین شرکت نوشیدنی جهان خبر داد در عرض چند ماه آینده نوشیدنی جدیدی به بازار عرضه خواهد کرد. محصول جدید شرکت نوشیدنی کوکاکولا برای نخستین مرتبه در ماه ژانویه به بازار ایالات متحده عرضه می‌شود. نام این نوشیدنی «کوکاکولا با قهوه» است و از قهوه دم کرده برزیلی تهیه می‌شود. کوکاکولا با قهوه در سه طعم کاراملی، وانیلی و دارک (تلخ) ارائه خواهد شد.
این شرکت از طریق ایمیل از طرفداران خود دعوت کرده است به صورت آنلاین ثبت‌نام کنند تا زمان ورود این نوشیدنی جدید به فروشگاه‌ها که از آن به عنوان «خرید انتخابی عصرانه خوشمزه» یاد کرده است، به آنها اطلاع داده شود. با توجه به فروش ناچیز کوکاکولا در سال‌های اخیر، ارزش سهام آن نیز کاهش داشته است.

کوکاکولا با قهوه ناآشنا نیست. این شرکت صاحب مارک‌های قهوه جورجیا و قهوه کاستا است. «کوکاکولا با قهوه» نیز خط تولید کاملا جدیدی نیست. چند سال قبل، غول صنعت نوشیدنی جهان در ابتدا این محصول را به صورت آزمایشی در استرالیا عرضه کرد. پیش‌تر نیز محصول «کک‌پلاس‌کافی» این شرکت در ویتنام و دیگر مناطق عرضه می‌شد.

مصرف نوشابه‌های کوکاکولا در جهان در سال ۲۰۰۴ میلادی به اوج خود رسید، در طول ۷ سال گذشته، درآمد این شرکت کاهش چشمگیری داشته است و سال جاری برای این شرکت اوضاع وحشتناک بوده است. کوکاکولا در تلاش است با ارائه محصول جدید خود از این بحران که با شیوع همه‌گیری تشدید شده است عبور کند.

در پی شیوع همه‌گیری ویروس کرونا که منجر به تعطیلی فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، سالن‌های سینما و سایر مراکز تفریحی شد، میزان فروش این شرکت نیز افت شدیدی را تجربه کرد.

امپراتوری کوکاکولا هم اکنون بیش از ۴۷۰۰ محصول را در بیش از ۵۰۰ مارک مختلف در سبد تولیدات خود دارد.

کوکاکولا برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال کسب درآمد منظم هستند از جذابیت برخوردار است. برای مدت ۵۸ سال متوالی سود سهام این شرکت افزایش داشته است؛ اما در سال جاری ارزش سهام آن ۹ درصد کاهش یافت. اکنون زمان آن فرارسیده است که کوکاکولا از خواب برخیزد و نوشیدنی‌های قهوه‌دار آن نسخه مورد نیاز این شرکت برای این اتفاق هستند.

منبع: دنیای اقتصاد

نظر شما