احداث کارخانه قهوه و دمنوش با مشارکت خارجی‌ها

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از احداث کارخانه قهوه با مشارکت خارجی‌ها خبر داده و گفته این پروژه با همکاری سه شرکت خارجی ۶۰ فرصت شغلی ایجاد می‌کند.

کد خبر : 54218 تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۴
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران، ایجاد کارخانه تولید خوراک دام و طیور در بندر را سبب توسعه و تحول در اقتصاد شهر و منطقه دانست و گفت: ایجاد کارخانه قهوه و دمنوش از دیگر برنامه ها است.
محمدتقی انزان پور با اظهار اینکه کارخانه تولید خوراک دام و طیور در بندر نوشهر ایجاد می شود، ظرفیت این کارخانه را ۳۴۰ هزار تن در سال ذکر کرد.
وی با بیان اینکه راه اندازی صنایع و کارخانه ها در بندر و منطقه ویژه اقتصادی به اقتصاد منطقه کمک خواهد کرد از استقبال بخش خصوصی برای سرمایه گذاری خبر داد و گفت: در حال حاضر دو طرح سرمایه گذاری در حال دریافت مجوز برای سرمایه گذاری هستند.
وی ایجاد کارخانه قهوه با مشارکت خارجی ها را از جمله طرح ها بیان کرد و گفت: این پروژه که با همکاری سه شرکت خارجی اجرای می شود سبب ایجاد اشتغال ۶۰ نفر از جوانان منطقه می شود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندارن با اظهار ایمکه فاز اول تولید میوه های خشک در بندر آغاز شده است، افزود: برای صادرات میوه خشک و ترانزیم آن به کشورهای حاشیه نیز در حال برنامه ریزی هستیم و کارخانه میوه خشم و دمنوش ها نیز در بندر احداث می شود.
انزان پور احداث سیلو در بندر را از دیگر برنامه های سرمایه گذاری برشمرد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران درباره ایجاد اسکله های تفریحی در حاشیه سواحل استان نیز گفت: تاکنون ۶۵ موافقت اصولی از سوی سازمان بنادر در این زمینه صادر شده است.
منبع: خبرگزاری بازار

نظر شما