نوشیدنی‌های پیتزکافی با طعم پاییز

«قهوه لاته جو دوسر ادویه‌دار سردً دم با طعم شیره افرا»، لاته کدو حلوایی، لاته افرا از جمله محصولات پاییزی شرکت پیتز کافی (Peets)است.

کد خبر : 54144 تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۹

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین شرکت قهوه پیتز (Peet,s) که پیشتر اعلام کرده بود قصد دارد برای فصل پاییز نوشیدنی جدید با رایحه‌های گرم و شگفت‌انگیز ارائه کند، اکنون محصولات جدید خنک با پایه لبنیات گیاهی به همراه شیر جوی دو سر ارائه کرده است. ارائه این نوشیدنی‌های جدید پاییزی از سه هفته پیش آغاز شده است.

«قهوه لاته جو دوسر ادویه‌دار سردً دم با طعم شیره افرا»، لاته کدو حلوایی، لاته افرا از جمله محصولات جدید این شرکت است. شرکت قهوه پیتز همچنین محصولات پاییزی دیگری چون چای لاته کدو حلوایی و ماکیاتوی کاراملی کدو حلوایی را هم عرضه کرده که به صورت سرد و گرم سرو می‌شود.

قهوه پیتز در سال ۱۹۶۶ توسط Alfred Peet تاسیس شد. دفتر مرکزی شرکت در Emeryville، کالیفرنیا واقع شده است. مدیرعامل شرکت Dave Burwick است. این شرکت دانه های قهوه، نوشیدنی ها، چای و سایر اقلام غذایی را ارائه می دهد.
حدود ۵ هزار کارمند در این شرکت وجود دارد. شرکت مادر این برند JAB Holding است. درآمد شرکت در سال ۲۰۱۵، ۷۰۰ میلیون دلار است. این اولین برند قهوه بود که دانه های قهوه و قهوه دم‌کرده را عرضه کرده است. این نام تجاری قهوه غنی و ترکیبی را با ارائه دانه ها به‌صورت تازه و با کیفیت برتر ارائه می دهد.

نظر شما