مک‌دونالد غذاهای ابدی تولید می‌کند؟

برخی مشتریان ادعا می‌‎کنند بنا به دلایلی سفارش خود را جایی برای سال‌‎ها رها کرده و اکنون با پیدا شدن آنها، هیچ‌‎گونه آثار فاسدشدنی مشاهده نمی‌‎شود.

کد خبر : 53906 تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۴

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین اگرچه تصور این امر که یک ساندویچ و یا غذای دیگری بتواند برای چندین سال فاسد نشود، کاملا دور از ذهن است، با این حال این موضوع اتهامی است که در چند وقت اخیر متوجه برند محبوب مک دونالد بوده و باعث شده است تا شاهد واکنش رسمی مدیران این شرکت باشیم. در واقع همه چیز از ویدئوها و تصاویری شروع شده است که در آن برخی از مشتریان ادعا می ‎کنند که بنا به دلایلی نظیر فراموشی، سفارش مک دونالد خود را در جایی برای سال ‎ها رها کرده و اکنون با پیدا شدن آنها، هیچ ‎گونه آثار فاسد شدنی مشاهده نمی ‎شود.

در این راستا مدیران این برند ضمن رد شایعات اعلام کرده ‎اند که در حال حاضر چنین تکنولوژی ‎ای وجود نداشته و دلیلی نیز برای این موضوع نیز وجود دارد. در واقع اکثر افراد در کمتر از چند ساعت، سفارش خود را به اتمام می‎ رسانند. تحت این شرایط چه دلیلی وجود دارد که یک برند بخواهد محصولاتی ابدی را تولید نماید؟ همچنین آنها ویدئوها و تصاویر منتشرشده را نادرست و فریبکارانه توصیف کرده ‎اند. اگرچه به نظر می‎ رسد که حق کاملا با مدیران مک دونالد است، با این حال ذکر این نکته نیز ضروری است که این موضوع مهر تاییدی بر سلامت مواد غذایی تولید شده در این شرکت نبوده و آمارهای پزشکی در این زمینه، کاملا نگران‎ کننده محسوب می ‎شود.

به همین خاطر نیز مک دونالد بیش از آنکه خود را نگران چنین شایعاتی نماید، باید به دنبال راهکارهایی برای سالم‎ سازی منو غذایی خود باشد. این موضوع از آن نظر اهمیت به مراتب بالاتری را پیدا می ‎کند که بنا بر آمارها، تعداد افرادی که به غذاهای سالم و غذاهای آهسته متمایل می ‎شوند، رشدی چشمگیر داشته و این امر می‏ تواند برند جهانی مک دونالد را در چند سال آینده، با چالش‎ های جدی مواجه سازد. تحت این شرایط باید منتظر طرح‎ های جدید از سوی این برند محبوب باشیم.

منبع: فرصت امروز

نظر شما