فرماندار لاهیجان:

بزرگترین دغدغه چایکاران دریافت مطالبات است

اسماعیل میرغضنفری گفته: تاکنون ۱۱ هزار تن چای از چایکاران گیلانی خریداری شده و بیش از ۸۰ درصد مطالبات نیز پرداخت شده است.

کد خبر : 51721 تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۷:۱۳
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین فرماندار لاهیجان گفته است که بزرگترین دغدغه چایکاران دریافت دریافت مطالبات است. اسماعیل میرغضنفری با اشاره به ظرفیت شهرستان لاهیجان در کشت چای گفته: تاکنون ۱۱ هزار تن چای از چایکاران گیلانی خریداری شده و بیش از ۸۰ درصد مطالبات نیز پرداخت شده است.
میرغضنفری با بیان اینکه اقدامات خوبی در  شهرستان لاهیجان انجام شده، افزود: بخش خصوصی برای تکمیل پروژه‌های عمرانی لاهیجان ۶۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده است.
فرماندار لاهیجان با اشاره به وجود ۶۳۱ میلیارد تومان پروژه‌های عمرانی در این شهرستان، گفت: در سفر ریاست جمهوری نیز ۴۷ میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های عمرانی شهرستان لاهیجان اختصاص یافت.
وی در ادامه به برخی از پروژه‌های در دست اجرای شهرستان لاهیجان اشاره و تصریح کرد اجرای پروژه پل غیر همسطح گیل به عنوان بزرگترین پروژه شرق گیلان، تصریح کرد: ۴۰ میلیارد تومان اعتبار در بازدید معاون رئیس جمهور به این پروژه اختصاص یافته است که به گفته پیمانکار طی ۲۴ ماه آینده بهره برداری خواهد رسید.
منبع: مهر

نظر شما