کشف بیش از ۱۹۰۰ کیلو چای قاچاق در بوکان

در بازرسی ماموران ۵۰ حلقه لاستیک، ۱۰۰ هزار جفت دستکش یکبار مصرف، ۱۶۰ لیتر روغن زیتون و یک‌هزار و ۹۲۰ کیلوگرم چای خارجی کشف و ضبط شد.

کد خبر : 51642 تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۴۰
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: پنج میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال کالای قاچاق در بوکان کشف و ضبط شد. ماموران ایست بازرسی ایستگاه شهید رجایی حین کنترل خودروهای عبوری در محور سقز به بوکان به یک دستگاه کامیون باری مشکوک به حمل کالای قاچاق شده و آن را متوقف کردند.
سردار مسعود خرم‌نیا افزود: در بازرسی ماموران انتظامی از این خودرو، ۵۰ حلقه لاستیک، ۱۰۰ هزار جفت دستکش یکبار مصرف، ۱۶۰ لیتر روغن زیتون، ۲۴۳ دستگاه پاور بانک، یک‌هزار و ۹۲۰ کیلوگرم چای خارجی، ۳۵۰ رشته سیم رابط گوشی تلفن همراه، یک‌هزار و ۵۰ عدد ضدخش گوشی تلفن همراه و ۲۴ هزار عدد لوازم لوستر کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را پنج میلیارد و ۱۵۰میلیون ریال برآورد کردند.
سردار خرم‌نیا افزود: در این رابطه یک دستگاه کامیون که در امر کالای قاچاق مورد استفاده قرار می گرفت، توقیف و یک نفر متهم نیز دستگیر شد.
وی ادامه داد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.
به نقل از فرمانده انتظامی آذربایجان غربی مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری‌ها و بد اخلاقی‌های اجتماعی و کاهش تصادف‌ها از اولویت‌های پنج گانه انتظامی این استان در سال جاری است.
منبع: ایرنا

نظر شما