اکسیژن نه ما کافئین می‌خواهیم!

طرز تهیه قهوه بدون قهوه جوش

طرز تهیه قهوه هم مانند خود قهوه انواع مختلفی دارد و به شرایط و سلیقه فرد وابسته است. خبر خوب این است که در این زمینه هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد.

کد خبر : 46017 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۸

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: شاید بعضی از شماها وقت کافی را برای تهیه نوشیدنی قهوه با دانه‌های تازه درست شده خانگی و یک قهوه جوش معتبر داشته باشید، ولی بیشتر افراد وقتی که از خواب بیدار می‌شوند با چشمان نیمه باز به سراغ کتر برقیشان در آشپزخانه می‌روند، کلید آن را می‌زنند و عاجزانه در کمال سکوت به آن التماس می‌کنند که زودتر آب را جوش کند.
حال سوال این است که در روند تهیه قهوه زمانی که کلید کتر برقی کار نکند، برق قطع شده باشد یا آب سریع جوش نیاید، باید چه کار کنیم؟ یا در حالت بدتر، اگر کسی شما را مجبور کرده باشد که بدون داشتن دسترسی به قهوه جوش در محل اسکان خود در هتل یا کمپ بمانید، باید چه کار کنید؟ در صورت رخ دادن حالت آخر بد نیست که وقت خود را با سایر افرادی که در نزدیکتان هستند، سپری کنید، اما قبل از این کار باید راهی را برای تهیه قهوه برای خودتان پیدا کنید. با توجه به وسایل و تجهیزاتی که در اختیار دارید، می‌توانید از چند طریق را خودتان را در تهیه قهوه بدون استفاده از قهوه جوش هموار نمایید.
نوشیدنی قهوه‌ای که با این روش‌ها درست می‌شود به خوبی قهوه تهیه شده با آب جوش و دانه‌های تازه نیست، ولی شما را تا حدی سرحال می‌کند. در ادامه به آموزش چند روش طرز تهیه قهوه بدون استفاده از قهوه جوش پرداخته‌ایم.

نظر شما