تغییر چشم انداز بسته بندی در صنعت نوشیدنی آمریکا

تغییر چشم انداز صنعت نوشیدنی در ایالات متحده نقش برون سپاری بسته بندی را بیش از پیش مهم ساخته است. بطور خاص، ظهور و رشد سریع نوشیدنی های عصر جدید همچون ظهور آبجوهای دست ساز (غیر صنعتی) در دو دهه گذشته، تامین بسته بندی از طریق برون سپاری را از یک گزینه اقتصادی مقطعی برای کارخانجات تولید نوشیدنی به گزینه ضروری برای تولید کنندگان بخشی از بازار نوشیدنی تبدیل کرده است.

کد خبر : 44341 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۸:۲۵

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین گستردگی طیف نوشیدنی های تازه عرشه شده به بازار و نوآوریهای اخیر در بسته بندی، تامین بسته بندی ازطریق برون سپاری را از آخرین ملجا تامین به مرجع ویژه ضروری برای تولیدکنندگان مطرح نوشیدنی تکامل داده است.

متخصصان می گویند این تغییر در صنعت نوشیدنی تامین کنندگان بسته بندی را با سفارش های گوناگون چالش برانگیز ازجانب تولید کنندگان نوشیدنی مواجه ساخته است. اریک میلر رییس اتاق عملیات شرکت بطری سازی بروکلین  Brooklyn Bottling Co.( واقع در بروکلین نیویورک)  شرکت های تولید کننده اغلب از ما می پرسند حداقل تعداد تولید یک خط تولید جدید چه اندازه است.

بیل فولی رییس شرکت بطری سازی جنوب شرقی Southeast Bottling Co. (واقع در شهر دید ایالت فلوریدا) اشاره می کند که سفارشهای تولید کنندگان نوشیدنی بسته به اولویتهای برند متغیر است. اگر تولید کننده تازه کار است )مانند استارت آپ ها) در بهبود فورمولاسیون نیاز به کمک دارند و اگر بازاری حرفه ای هستند، کیفیت و تحویل به موقع بیشتر مد نظرشان است. برای تولید کنندگان تازه کار ما شبکه ای از فورمولاسیون تولید به ایشان توصیه میکنیم و برای بازاریان حرفه ای ما بر پرسنل متخصص سرمایه گذاری کرده ایم تا نگرانی ها و نیازهای ایشان را در کیفیت محصولات پاسخگو باشیم.

نظر شما