نمایشگاه و جشنواره قهوه
شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه در گفت‌وگو با نوش آنلاین مطرح کردند؛

نمره قبولی به برگزاری سومین نمایشگاه قهوه ایران

بیشتر شرکت‌کنندگان در نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی قهوه ایران از کم و کیف برگزاری این نمایشگاه به ویژه انتقال آن از بوستان گفتگو به محل دائمی نمایشگاه تهران رضایت دارند.

کد خبر : 43676 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۹

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، آخرین روز از سومین دوره نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی قهوه ایران نسبت به چند روز گذشته بازدیدکنندگان بسیاری داشت و اصحاب صنعت قهوه و کافه‌داران در روز آخر نمایشگاه به استقبال این صنعت آمدند. به نظر می‌رسد با این تعداد از بازدیدکننده‌ها نمایشگاه مجزایی برای این صنعت را می‌طلبد. برخی از غرفه‌داران سالن‌‌های ۳۸ که مختص صنایع قهوه هستند نیز از میزان استقبال مخاطبان رضایت داشتند و این نمایشگاه را در مقایسه با نمایشگاه قهوه اصفهان مفیدتر ارزیابی کردند. یکی از برندهای فروش دستگاه‌های قهوه، این نمایشگاه را نسبت به نمایشگاه سال گذشته که در بوستان گفت‌وگو برگزار شد، دارای بازخورد بیشتری می‌دانستند و یکی از دلایل این بازخورد را قیمت بالای دستگاه‌های خارجی و استقبال بازدیدکنندگان از دستگاه‌های ایرانی با قیمت خیلی پایین‌تر عنوان می‌کردند.

حضور خارجی‌ها ارزش کار ایرانی‌ها را نشان می‌دهد

در این میان کارشناس فنی یکی از شرکت‌‌های واردکننده قهوه قجر نیز با اشاره به اینکه ما در نمایشگاه قهوه مخاطبان خود را به دست آوردیم، به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین می‌گوید: مسلما اگر صنعت قهوه متولی مشخصی داشته و طبق قوانین مدونی پیش رود ما شاهد اتفاقاتی که تا کنون در عرصه این صنعت به وجود آمده است، نخواهیم بود و این صنعت به راحتی به کار خود ادامه خواهد داد.

او همچنین می‌افزاید: به دلیل همین مشکلات، برخی از غرفه‌های نمایشگاه امسال خالی است و این اتفاق در چند روز آخر نزدیک به نمایشگاه اتفاق افتاد. بنابراین با وجود یک متولی مشخص در این صنعت می‌توان این موانع را از سر راه این صنعت برداشت.

عباسپور یکی از مدیران شرکت پرشین میل که آسیاب قهوه تولید می‌کند، می‌گوید: از حضور خارجی‌ها در این نمایشگاه استقبال می‌کنیم زیرا دستگاهی را که من تولیدکننده ایرانی ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌فروشم، یک شرکت ایتالیایی ۳۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده و حضور خارجی‌ها در نمایشگاه، امکان مقایسه را در نمایشگاه برای دیگران فراهم می‌کند.

رضایت از تغییر مکان برگزاری نمایشگاه

یکی از مدیران شرکت کوئست کافی که در این نمایشگاه قهوه کپسولی ارائه کرده بود، به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین می‌گوید: از تولیت برگزاری این نمایشگاه رضایت دارد زیرا ارتباطات بازاریابی خوبی برای مجموعه او ایجاد شده است.

کافه‌گستر پارسا یکی از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه که به طور تخصصی برای کافه‌ها لباس‌های فرم تولید می‌کند، مدیر این مجموعه نیز از برگزاری نمایشگاه استقبال کرده و می‌گوید که کافه‌های زیادی برای ارتباط با او در نمایشگاه حاضر شده‌اند.

وی همچنین توضیح می‌دهد انتقال نمایشگاه قهوه از بوستان گفتگو به محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی رفته بود، سبب حضور شرکت‌کنندگان بیشتری در نمایشگاه شده است.

مدیر قهوه رویال هم از برگزاری نمایشگاه قهوه در سالیان آتی به‌طور اختصاصی استقبال می‌کند و می‌گوی: اعتبار برگزاری نمایشگاه به صورت اختصاصی افزایش خواهد داشت.

نظر شما