در سومین نمایشگاه قهوه ایران مطرح خواهد شد

معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری در صنعت قهوه ایران

در سومین نمایشگاه قهوه ایران که از ۲۲ تا ۲۵ شهریور ماه برگزار می شود ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری در صنعت قهوه کشور به علاقه‌مندان و شرکت کنندگان معرفی خواهد شد.

کد خبر : 43421 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۵:۳۴

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین سومین نمایشگاه و جشنواره بین المللی قهوه ایران، با حضور و مشارکت شرکت های معتبر، مدیران و نمایندگان اصلی برندهای مطرح داخلی و بین المللی و همچنین ده ها شرکت تولیدی و خدماتی داخلی و خارجی از ۲۲ تا ۲۵ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

یکی از اهداف مهم این نمایشگاه معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری در صنعت قهوه کشور، جایگزینی واردات در این صنعت، افزایش سهم صادرات در بازارهای جهانی، شناسایی و معرفی ظرفیت‌های داخلی و آشنایی با آخرین دستاوردهای فنی و عملی روز دنیا است.

در همین باره نجف اصغری رئیس ستاد برگزاری سومین نمایشگاه و جشنواره قهوه ایران، گفته است که در این رویداد بین المللی علاوه بر شرکت‌ها و موسسات و صاحبان صنایع قهوه از کشورمان، متخصصان آموزش قهوه از انجمن قهوه اروپا و ترکیه برای آموزش و پایه گذاری آکادمیک و علمی هنر- صنعت قهوه در گرایش های مختلف مانند: باریستا، برشتن (رست)، هنرشیر- قهوه در کشورمان حضور دارند.

 

نظر شما