اپلیکیشن برای سفارش قهوه از راه دور

برای علاقه مندان به قهوه و نسکافه هیچ چیز به اندازه آماده شدن سریع یک فنجان قهوه بدون زحمت لذت بخش نیست. آرزویی که این روها به لطف دستگاه های هوشمند به سادگی قابل تحقق است.

کد خبر : 43385 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۹

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: دستگاه های دارای برنامه موسوم به “نسپرسو” از قوی ترین گزینه ها برای دم کردن سریع قهوه محسوب می شوند.

درواقع کاربران این برنامه می توانند تنها کپسولهای تهیه قهوه و نسکافه را داخل دستگاه بگذارند و به راحتی انواع قهوه و نسکافه دلخواه خود را تحویل بگیرند. این دستگاه هوشمند را می توان به راحتی از راه دور و از طریق اپلیکیشن های تهیه قهوه مدیریت کرد درواقع می توانید از راه دور حتی دمای قهوه خود را تعیین کنید، مستقیما سفارش دهید که چه نوع قهوه ای می خواهید یا چه زمانی قهوه میل دارید.

 

پیشنهادی ویژه برای علاقه مندان به قهوه / از راه دور با یک اپلیکیشن قهوه دلخواهتان را آماده کنید

افزون بر این می توانید تعدادی برنامه از پیش تعیین شده به دستگاه بدهید و در مواقع دلخواهتان قهوه مطلوبتان را تحویل بگیرید. البته برخی طرفداران سنتی قهوه و دم کردن آن با شیوه های قدیمی هستند اما واقعیت این است که برای زدگی امروز، استفاده از چنین سیستمهایی ضروری به نظر می رسند. اپلیکیشن این برنامه به راحتی برای اندرویدی ها و کاربران IOS  در دسترس است و می توانید به سادگی این اپ را استفاده کنید.

منبع: انتخاب

نظر شما