حضور کشورهای اروپایی در نمایشگاه بین المللی قهوه تهران/ عرضه انواع دستگاه‌های تولید و تبدیل چای و قهوه

سومین نمایشگاه و جشنواره بین المللی قهوه ایران، با حضور و مشارکت شرکت های معتبر، مدیران و نمایندگان اصلی برندهای مطرح داخلی و بین المللی و همچنین ده ها شرکت تولیدی و خدماتی داخلی و خارجی از ۲۲ تا ۲۵ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

کد خبر : 43122 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۸:۲۶
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: سومین نمایشگاه و جشنواره بین المللی قهوه ایران؛ در این نمایشگاه و در کنار شرکت های داخلی نمایندگی ها و شرکت هایی از کشورهای ایتالیا، ترکیه، اسپانیا، هلند، فرانسه، سوئیس، امارات متحده عربی و ساحل عاج حضور دارند و تولیدات و صنایع خود را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

رئیس ستاد برگزاری سومین نمایشگاه و جشنواره قهوه ایران، این نمایشگاه را بزرگترین رویداد تخصصی قهوه خاورمیانه بیان کرد و گفت: همزمان با برپائی این نمایشگاه؛ اولین دوره مسابقات جایزه بزرگ رست قهوه (برشته کاری) ایران با حضور داوران و چهره های مطرح جهانی برگزار خواهد شد.
نجف اصغری افزود: در این نمایشگاه انواع ماشین آلات رست و فرآوری قهوه، انواع ماشین آلات کافی شاپ، انواع قهوه فوری و برندهای معتبر داخلی جهانی قهوه، انواع صنایع، دستگاه ها و تجهیزات تولید و عرضه قهوه و چای از جمله انواع دانه قهوه، دستگاه قهوه ساز اتوماتیک خانگی، ماشین آلات ودستگاه های قهوه ساز صنعتی تمام اتوماتیک، انواع دستگاه آسیاب قهوه، ماشین ها و دستگاه های بسته بندی پودر قهوه و همچنین خط تبدیل و تولید قهوه و چای در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه سومین نمایشگاه و جشنواره بین المللی قهوه در سالن های ۱۸، ۲۰ ، ۲۲ و ۳۸A  محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود،گفت: در این نمایشگاه توضیحات کاملی درباره مواد اولیه و نحوه آماده سازی انواع قهوه شامل، قهوه های دمی، اسپرسو، نوشیدنی های قهوه دار، کاپوچینو، لاته، آمریکانو و دیگر قهوه های مصرفی در ایران و جهان توسط مدرسین و باریستاهای بین المللی ارائه می شود.
معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری در صنعت قهوه کشور، جایگزینی واردات در این صنعت، افزایش سهم صادرات در بازارهای جهانی، شناسایی و معرفی ظرفیت‌های داخلی و آشنایی با آخرین دستاوردهای فنی و عملی روز دنیا از مهم ترین اهداف برگزاری سومین نمایشگاه و جشنواره بین المللی قهوه ایران است.
برگزاری مسابقات رست قهوه در محیط نمایشگاه و همچنین ارائه آموزش تهیه انواع مختلف قهوه در غرفه های نمایشگاه به شهروندان از دیگر برنامه های جانبی این نمایشگاه اعلام شده است.
در این رویداد بین المللی علاوه بر شرکت‌ها و موسسات و صاحبان صنایع قهوه از کشورمان، متخصصان آموزش قهوه از انجمن قهوه اروپا و ترکیه برای آموزش و پایه گذاری آکادمیک و علمی هنر- صنعت قهوه در گرایش های مختلف مانند: باریستا، برشتن (رست)، هنرشیر- قهوه در کشورمان حضور دارند.
سومین نمایشگاه و جشنواره بین المللی قهوه ایران از ۲۲ تا ۲۵ شهریور ماه هر روز از ساعت۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

نظر شما