درخواست فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی کشاورزی از مدیر فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی وزارت بهداشت

دبیر اجرایی فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی کشاورزی ایران ضمن تبریک به محمد حسین عزیزی برای انتصاب به عنوان مدیر کل فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو از وی خواست اجرای قانون بهبود محیط کسب و کار را سرلوحه فعالیت‌هایش قرار دهد.

کد خبر : 42995 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۲۲:۲۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین در پیام محسن نقاشی آمده است:

جناب آقای دکتر عزیزی مسئولیت شما در حساسترین ارگان نظارتی کشور را تبریک عرض نموده و با اطمینان از اینکه جنابعالی یکی از استادان علمی و مسلط به مسائل تولید هستید و همچنین در تشکل علمی انجمن صنایع غذایی ایران بطور کامل با معضلات تولید آشنا می‌باشید؛ از شما تقاضا می‌شود قاطعانه اجرای قانون بهبود محیط کسب و کار ( الزام نظر خواهی از تشکلها ) را درجه نخست دستورات مدیریت والای خود قرار دهید تا انشالله با مدیریت جنابعالی صنایع غذایی از بند انحصار و سنت‌های غلط  رها گردد.

فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی کشاورزی ایران آمادگی کامل خود را برای همراهی با حضرتعالی در جهت ارتقاء کیفیت صنایع غذایی و تسریع مجوزها و حذف موازی کاری‌های دستگاه‌های نظارتی اعلام می‌دارد و آرزوی موفقیت روز افزون جنابعالی را از خداوند یکتا خواستار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین امروز محمدرضا شانه ساز معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو در حکمی محمد حسین عزیزی را به عنوان مدیر کل فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو منصوب کرد.

نظر شما