افزایش گرایش هندی‌ها به خرید آب بسته‌بندی گالنی

روزانه ۶۰ هزار بطری آب آشامیدنی برای زائرین اربعین تولید می شود

مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران با اشاره به خدمات ابفای استان تهران گفت: روزانه ۶۰ هزار بطری آب آشامیدنی برای زائرین اربعین تولید می شود.

کد خبر : 42611 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۴۳

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: محمدرضا بختیاری در سومین جلسه ستاد اربعین استان تهران که با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، معاونان استاندار، فرمانداران و مسئولان دستگاه های اجرایی برگزار شد شرکت آبفای استان تهران اظهار داشت: امسال علاوه بر اینکه در ایام اربعین معین شهر نجف هستیم از سوی وزارت نیرو نیز در شهرهای کاظمین، کربلا و سامرا نیز خدمت رسانی می کنیم .
وی بیان کرد: امسال در شهر نجف ۲۴۰ چشمه حمام و در دو منطقه ثوره العشرین و پارکینگ طبقاتی هر کدام ۱۲۰ چشمه حمام استقرار پیدا می کند .
مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران سپس ادامه داد: در شهرهای کربلا ۸۰۰ چشمه حمام، در سامرا ۴۰ و در کاظمین ۱۰۰ چشمه حمام و در مجموع در حدود ۱۸۰۰ چشمه حمام در اربعین سال جاری در کشور عراق مستقر می شود .
بختیاری در مورد تامین آب آشامیدنی گفت: کارگاه تولید آب آشامیدنی در شهر نجف روزانه ۶۰ هزار بطری آب آشامیدنی را برای مصرف زائرین تولید می کند ضمن اینکه آب موکب ها و آشپزخانه را نیز تامین می کنیم .

نظر شما