معرفی بطری فوق سبک

به لطف طراحی بطری صنعتی بسیار سبک، راه حل جدید بسته بندی PET 500 میلی لیتری Sidel، با نام X-Lite Still ادعا می کند که گزینه ای مقرون به صرفه و زیست محیطی برای آب های بدون گاز است.

کد خبر : 42580 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۴

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: با توجه به اینکه تولید کنندگان به دنبال بهینه سازی بسته بندی و هزینه های تولید خود هستند، این بطری وزن ۶٫۵ گرم وزن و ارتفاع ۱۹۵ میلی متری دارد. درب پوش Novembal Novaqua RightCAP26 این راه حل منحصر به فرد را تکمیل می کند.

X-Lite راه حل اولیه StarLite Still را با افزایش پایداری و بهبود مقاومت به فشار توسعه بخشیده و انعطاف پذیری طراحی و قابلیت های وزن بسیار سبک بطری را امکان پذیر ساخته است.

Sidel X-Lite ادعا می کند که با این راه حل مصرف رزین PET به طرز چشمگیری کاهش می یابد: به عنوان مثال، در مقایسه با بطری های با وزن ۱۲ گرم، راه حل جدید می تواند موجب صرفه جویی قابل توجه ۱،۴۸۵ تن PET در سال شود. در عین حال، صرفه جویی در میزان مصرف انرژی بالغ بر ۳۳۵،۰۰۰ کیلووات ساعت در سال خواهد بود. در مجموع، از انتشار ۳۰۰۰ تن CO2 به محیط جلوگیری می شود. برای تولید کنندگان بطری آب، این بدان معنی است که پس انداز جمع شده رزین PET و انرژی می تواند به دو میلیون یورو در سال برسد.

این طرح پایه را می توان با تمام سیستم های بادکن Sidel سازگار کرده و در خطوط تولید موجود، به کار گرفت.

منبع:iranbev

نظر شما