جلوگیری از توقیف اموال یک کارخانه چای توسط بانک

در جریان بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز از یک کارخانه چای جلوی توقیف اموال این واحد تولیدی توسط بانک گرفته شد.

کد خبر : 42514 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۹:۰۱

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین در همین باره جهانگیر شاهمرادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز در حاشیه بازدید از  این کارخانه تولید چای گفت: هفته گذشته درجلسه کار گروه تسهیل ورفع موانع تولید مصوب شد که گروهی از مدیران به همراه نمایندگان بانک از این کارخانه تولید چای بازدید کنند که این امر تحقق پیدا کرد.

وی در ادامه گفت : بعد از بازدید از خط تولید، جلسه ای در خصوص حل مشکلات این واحد تولیدی در محل شرکت برگزار شد و مقرر گردید بانک عملیات اجرایی خود را برای توقیف اموال متوقف نماید و شرکت موظف است ظرف مدت یک هفته ۵ درصد از مبلغ تعهد شده معوق خود را پرداخت نماید و بعد از ۶ ماه تنفس مابقی تعهدات خود را تا ۲۴ ماه آینده پرداخت کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استان البرز با اشاره به اینکه حفظ اشتغال اولویت استان است، افزود:با همراهی همکاری دستگاه ها دولتی در کنار بخش خصوصی هستیم تا بتوانیم در شرایط کنونی که فشارهای مالی واقتصادی کشور را در برگرفته ودر حل مشکلات واحدهای تولیدی تسهیل گر باشیم.

وی با اشاره به برخی از مشکلات که این شرکت با گمرک دارد، گفت: تصمیم گرفته شد شرکت مستندات خود را تحویل استانداری دهد تا با مکا تبه ای که با گمرک صورت می گیرد اموال متروکه شرکت که در گمرک بوشهر موجود است آزاد گردیده و به منظور استفاده در خط تولید مورد بهره برداری قرار گیرد.

نظر شما