جشنواره ملی چای

فیلم و عکس از اولین روز جشنواره ملی چای/ رونمایی از اظهارات مسئول جدید استانداری گیلان در حوزه چای

روز گذشته نمایشگاه ملی چای کشور در لاهیجان با حضور مسئولان استان گیلان افتتاح شد. یکی از نکات جالب مراسم افتتاحیه حضور ارسلان زارع سرپرست جدید استانداری گیلان بود که پس از رفتن مصطفی سالاری به سازمان تامین اجتماعی به این سمت منصوب شده است.

کد خبر : 41012 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۹

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین در اولین روز  جشنواره ملی چای حبیب جهانساز، رییس سازمان چای گفت که دبیرخانه سالانه این جشنواره در این سازمان برقرار شده و چایکاران و کارخانه داران و بازرگانان در برگزاری آن حضور دارند.

ارسلان زارع هم در دفاع از عملکرد دولت حسن روحانی به مواردی همچون حذف ارز دولتی از واردات چای، جلوگیری از ورود چای سنواتی به بازار و همچنین افزایش قیمت خرید تضمینی در سال ۹۸ اشاره کرد.

برندهای فعال در صنعت چای کشور به ویژه برندهای چای ایرانی هم حضور پررنگی در جشنواره ملی چای دارند. دومین و آخرین روز این جشنواره امروز از ساعت ۱۸ تا ۲۲ برگزار می‌شود.

 

نظرات شما

  1. سعیدی/منتقدکارشناس ۱۳۹۸/۰۴/۲۳

    سلام واقعااین جشنواره ملی چای است که خالی ازمقامات ومسعولان وکارشناسان چای ووزارت جهادکشاورزی وسایرنهادهاوسازمانهاباشدودراین جشنواره جزچندمدیرسازمان چای ونماینده وشورای شهروچندنفرازصاحبان کارخانجات بقیه خدماتی وچندنفری که برای گذران وقت وپذیرایی امده اندواقعانمیدانیم بخندیم یاگریه کنیم ایرادکجاست؟این سوال وسوالات دیگردرباره خرید،نظارت،کارشناسی وامارهای برگ سبزچای وچای تولیدی وخریدونظام اداری وکارخانجات وبازاریابی رابایدازرئیس سازمان چای ومعاونین ومدیران ستادی کرده ام عدم استقبال کارشناسان ومحققین هم نیازبه مقوله دیگرداردکه ازحوصله شماخارج است چایکاران وجامعه چای مشکلات فراوان دارند که بطورمکرربه کارشناسان ادارات چای گفته اندامامتاسفانه رئیس ومعاونین ومدیران ستادی وادارات توجه نمیکنندخیلی ازمشکلات ربطی به مشکلات کشورندارنداگرکمی نظارت شودوواسطه گری هادرکارخانجات چایسازی وسازمان چای وکارشناسان منطقه حذف شودبیشترمشکلات برطرف میشودمسعولان سازمان چای توجه ای به این وضعیت وسایرمعضلات ناسالم نمیکنند…

نظر شما