کشف چای قاچاق شکسته خارجی در اصفهان
معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت خراسان رضوی

احتمال افزایش بیشتر قیمت چای وجود ندارد

سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: احتمال ارزان‌تر شدن چای وجود دارد اما قیمت آن دوباره به روزهای اول بازنمی‌گردد.

کد خبر : 40937 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۳:۵۰

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: رضا شجاعی در خصوص افزایش قیمت چای در بازار، اظهار کرد: چای با توجه به مصوبات کارگروه تنظیم بازار و مصوباتی که بعد آن شکل گرفت، از گروه کالایی اولویت ارزی یک به دو تبدیل شده و به این دلیل که این تغییر از خرداد ماه بود و از قبل موجودی‌هایی در کارخانجات وجود داشت، افزایش قیمت خود را نشان نداد تا اینکه با توجه به بحث اولویت دو، قیمت‌ها متفاوت شد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر هر بسته چای ۶۰ هزار تومان فروخته می‌شود، عنوان کرد: کاهش قیمت به وضعیت بازار بستگی دارد. برخی فروشگاه‌ها باید تخفیف بدهند که این امر به مسائل درونی خود فروشگاه‌ها بستگی دارد که کاهش قیمت داشته باشند یا نه.
سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: اولویت این کالا از درجه یک به دو تبدیل شده و طبیعی بود که افزایش قیمت داشته باشد. احتمال ارزان‌تر شدن وجود دارد اما دوباره قیمت به روزهای اول بازنمی‌گردد. احتمال افزایش قیمت بیش از این نیز وجود ندارد.

منبع: ایسنا

نظرات شما

  1. سعیدی/منتقدکارشناس ۱۳۹۸/۰۴/۲۳

    سلام قیمت چای دربازارنامتعادل است و نسبت به سال گذشته افزایش چندبرابرداشته است امیدواریم کار گروه تنظیم بازاروبازاریابی سازمان چای ومعاونت نظارت وبازرسی صنعت معدن وتجارت استان وسایرمسعولین امرورودکرده وقیمت این محصول رابه تعادل برسانند….وقتی نظارتی وبازرسی درکارخانجات نباشدنتیجه ای جزاین نمیروداقای خردادپورکمی ازمیزریاست خودفاصله بگیریدیک کارگرویک کشاورزچرابایدیک کیلوچای بی کیفیت همراه با خاک و ساقه را۶۰هزارتومان بخردبااین روش هرکسی میتواندجای شماریاست کندکمی احساس مسعولیت ووظیفه کنید.

نظر شما