کشف نوشیدنی قاچاق در چهار محال و بختیاری

کشف محموله دو میلیاردی نوشیدنی قاچاق/ سه برند معروف نوشیدنی خارجی جزو محموله قاچاق هستند

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی و فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه یک محموله ۲ میلیاردی نوشیدنی‌های خارجی قاچاق توقیف شد.

کد خبر : 39666 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۲

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین سرهنگ جوشن سهرابی افزود: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس آگاهی و فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه پس از رصد اطلاعاتی مبنی بر بارگیری محموله کالای قاچاق در یکی از انبار‌های شهر نخل تقی، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی بیان داشت: ماموران پلیس در محور‌های خروجی شهرستان عسلویه با استقرار ایست و بازرسی موقت و کنترل خودرو‌های عبوری یک دستگاه کامیون که از قبل شناسایی شده بود را متوقف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان عنوان داشت: در بازرسی اولیه از این کامیون به نظر رسید که حامل بار هندوانه می‌باشد ولی با هوشیاری ماموران انتظامی مشخص شد، راننده متخلف انواع نوشیدنی خارجی را با قصد فریب ماموران پلیس در زیر بار هندوانه جاساز کرده است.

سرهنگ سهرابی گفت: از راننده درخواست مدارک شد، اما هیچ گونه مدارکی مبنی بر ورود قانونی کالا به کشور ارائه نکرد و بیان داشت: کالا را از انباری در نخل تقی بارگیری و قصد انتقال آن به شهر شیراز را داشته است.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر عنوان کرد: این محموله قاچاق شامل؛ ۹۰ بسته ۲۴ تایی شریت فیمتو، ۲۳۰ کارتن ویتامین سی ۲۴ عددی، ۴۸۰ کارتن جک وستر بزرگ ۱۲ عددی، ۴۸۰ کارتن جک وسترکوچک ۲۴ عددی بود.

وی با بیان اینکه ارزش مالی این محموله طبق نظر کارشناس مربوطه ۲ میلیارد ریال برآورد شده است، گفت:در این رابطه یک متهم دستگیر و تلاش برای دستگیری سایر همدستان وی ادامه دارد.

نظر شما