تامین اعتبار خرید محصول باغات چای در لایحه بودجه 98

یک مستند تلویزیونی روزبهان را دوباره رئیس سازمان چای کرد!

در مستند چای ایرانی که از شبکه افق پخش می شود، محمد ولی روزبهان به اشتباه رئیس سازمان چای معرفی می‌شود. آقای روزبهان از اواخر خردادماه سال گذشته ریاست این سازمان را به آقا جهانساز واگذار کرد.

کد خبر : 39644 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۸:۴۰

به گزارش  خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین در شبکه افق صدا و سیما مستندی به نام چای ایرانی در حال پخش است که در آن با فعالان مختلف صنعت چای کشور گفتگو شده و نگاه انتقادی به وضعیت این صنعت در کشور دارد.

نکته جالبی که در این مستند وجود دارد گفتگو با آقای محمد ولی روزبهان به عنوان رییس سازمان چای کشور است.آقای روزبهان تا اوخر خرداد سال ۱۳۹۷ رییس سازمان چای بود و جای خودش را به حبیب جهانساز رییس فعلی این سازمان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین تاریخ تولید این مستند پس از برکناری آقای روزبهان و ریاست اقای جهانساز برسازمان چای بوده و این مستند در سال ۱۳۹۵ هم از شبکه مستند پخش شده بود اما تهیه کنندگان این مستند یا مسئولان شبکه افق پس از سه سال زحمت اصلاح عنوان آقای روزبهان را به خودشان نداده‌اند. به هرحال باتوجه به اینکه همه مردم کشور مسائل صنعت چای را به طور تخصصی دنبال نمی‌کنند و بیشتر آنها خبر ندارند که آقای روزبهان دیگر رییس سازمان چای نیست؛ اصلاح عنوان آقای روزبهان در قسمت های بعدی این مستند ضروری به نظر می‌رسد.

نظر شما