آشنایی با کافه گربه در لندن

آشنایی با کافه گربه در لندن+ تصاویر

کافه گربه اولین کافه در لندن است که با هدف ارائه محیطی عاری از استرس راه‌اندازی شده و این ایده آنچنان موفقیت آمیز بوده که از زمان افتتاح کافه سیل مشتریان به آن سرازیر شده است و تا پایان ماه ژوئن دیگر جا ندارد.

کد خبر : 39297 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۱۴ - ۲۱:۳۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، کافه «لیدی دیناز کت ایمپوریوم»، اولین کافه گربه در لندن است. هدف صاحبان این کافه، که در محله‌ای تجاری قرار دارد، ارائه محیطی خالی از استرس برای مشتریان پس از کار است.

لورن پیرس و آنا کوگان، گربه هایی را که توسط صاحبانشان رها شده بودند، جمع آوری کردند و به آنها پناه دادند.

آنا کوگان می گوید: «هدف این است که مشتری در حالی که غذا و چایش را در آسایش صرف می کند، دورش را گربه ها احاطه کرده باشند. گهگاه آنها در حالتی وحشی هستند و اگر شانس داشته باشید یکی از آنها روی زانوهایتان به خواب می رود.»

این ایده آنچنان موفقیت آمیز بوده است، که از زمان افتتاح کافه روز اول ماه مارس، سیل مشتریان به آن سرازیر شده است و تا پایان ماه ژوئن دیگر جا ندارد.

یک مشتری می گوید: «من عاشق گربه هستم. من اهل چستر هستم و وقتی به لندن آمدم، دلم برای گربه ام خیلی تنگ شد، زیرا نمی توانم در خانه اجاره ایم گربه نگه دارم. وقتی در مورد کافه گربه شنیدم چنان هیجان زده شدم که برایم مانند یک هدیه بود.»

اولین کافه گربه در جهان در سال ۱۹۹۸ میلادی در تایوان باز شد. شهرهای وین، پاریس، مادرید و بوداپست هم کافه های گربه خود را دارند.

نظر شما