تولید نوشیدنی چای سرد با طعم هلویی+ تصویر

۶ روند بازار جهانی چای در سال ۲۰۱۹

در مطلب زیر به ۶ روند مهم در بازار چای در سال ۲۰۱۸ اشاره شده که البته برخی از آنها حالت پیشرو دارد و در آینده نزدیک تبدیل به جریان مسلط بازار خواهند شد.

کد خبر : 38591 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۹

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین کارشناسان صنعت چای در جهان به چند روند مهم درباره این صنعت در سال ۲۰۱۹ اشاره می‌کنند:

۱- این کارشناسان می‌گویند در سال ۲۰۱۹ هم مانند سال ۲۰۱۸  در کنار چای سیاه و چای سبز دو بخش دیگر هم در بازار رشد خواهد داشت: ۱ چای گیاهی کارکردی۲- چای که به شکل خاصی استحصال شود مانند چای ارگانیک

۲- شواهد حاکی از آن است که مصرف کنندگان چای در سراسر جهان تحصیل کرده‌تر خواهند بود که خواهان چای ارگانیک و سالم است و از طرفی به داستان پیدایش چای علاقه‌مند است.

۳- در سال ۲۰۱۹ هم این روند که چای یک نوشیدنی سالم در جهان است، ادامه خواهد یافت و همین رشد باعث گرایش روز افزون به چای گیاهی یا چای با ترکیبات گیاهی است.

۴- مصرف چای ارگانکیک و چای گیاهی ناشی از تمایل مصرف کنندگان به رفع التهاب، مدیریت استرس و کمک به هضم  است.

۵- برخی کارشناسان می‌گویند علی رغم آنکه طعم چای متغییر اصلی برای مصرف کنندگان است اما رنگ نیز از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد و در انتخاب مصرف کنندگان تاثیر خواهد گذاشت.

۶- استفاده از چای سرد در میان مصرف کنندگان افزایش خواهد یافتو استفاده از این نوع چای به عنوان یک منبع جذاب برای آبرسانی به بدن طرفداران بیشتری پیدا خواهد کرد.

نظر شما