درخواست نماینده سیاهکل درباره مطالبات چایکاران

روایت فرماندار سیاهکل از وضعیت روحی چایکاران در سال ۹۸

فرماندار سیاهکل می‌گوید در بازدید از کارخانجات دیده است که پس از چند سال بی انگیزگی چایکاران با روحیه خوبی در کارخانجات حضور دارند.

کد خبر : 38183 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین محمود صوفی در جلسه شورای کشاورزی شهرستان سیاهکل، با اشاره به پتانسیل های خوب این شهرستان برای کشاورزی، اظهار کرد: جدیت خوبی برای احیا و توسعه کشاورزی شهرستان به صورت مدرن وجود دارد و لذا لازم است تلاش مضاعف تری در بحث تجهیز و فناوری ماشین آلات این بخش صورت گیرد.

وی به افزایش محصول چای در سال جدید اشاره کرد و گفت: در بازدیدی که اخیرا از کارخانجات چای شهرستان داشتیم پس از چند سال بی انگیزگی، چایکاران با روحیه خوبی در کارخانجات حضور داشتند و امید است که با استفاده درست و اجرای طرح های بلندمدت در اراضی شیب دار و توسعه بیمه بخش چای و پرداخت به موقع خسارات شاهد رشد و شکوفایی باغات چای باشیم تا هم این صنعت بار دیگر به جایگاه واقعی خود برسد و هم دغدغه های مردم و چایکاران برطرف گردد.

فرماندار سیاهکل افزود: پرداخت تسهیلات ارزان قیمت، تجهیز و مکانیزاسیون ماشین آلات بخش کشاورزی را نوید خواهد داد که هم کمک حال بخش کشاورزی است و هم به کشاورزان امید می دهد. این تسهیلات مبین این است که اگر جهاد کشاورزی به مسائل توسعه کشاورزی خوب ورود کند در جهت احیای صنعت کشاورزی به صورت مدرن موثر واقع می شود.

نظر شما