لیوان جنجالی استارباکس از گیم آف ترونز حذف شد

شبکه تولید کننده سریال گیم آف ترونز برای کنترل حواشی مربوط به شایعه عمدی بودن حضور لیوان استارباکس در یکی از قسمت های این سریال؛این لیوان را از آن قسمت حذف کرد.

کد خبر : 37865 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین بامداد دوشنبه این هفته بود که قسمت چهارم فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» از شبکه اچ بی او به روی آنتن رفت که مانند سه قسمت گذشته، باعث بحث ها و اختلافات بسیاری در بین طرفداران آن شده است، اما یکی از پر بحث ترین بخش های این قسمت، یک لیوان قهوه بود که به نظر می رسید یک اشتباه از سوی تیم تولید باشد. با این حال، بسیاری اعتقاد داشتند که این لیوان قهوه به کمپانی استارباکس تعلق دارد و آن را ترفند شبکه برای تبلیغ این کمپانی دانسته اند.

یک شبکه رسانه ای اعلام کرده است که استارباکس از تبلیغ ناخواسته خودش در در سریال Game Of Thrones میلیاردها دلار در آمد کسب کرده است. برخی منابع سهوی و اشتباهی بودن این تبلیغ را زیر سوال برده‌اند.


حالا خبر رسیده است که این لیوان از قسمت چهارم فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت حذف شده است. شبکه HBO اعلام کرد که این لیوان قهوه جنجالی اکنون از این قسمت به صورت دیجیتالی حذف شده و طرفداران می توانند نسخه اصلاح شده قسمت چهارم فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» را از طریق HB0Now و Go تماشا کنند.
به نقل از سایت CNBC، استارباکس در تبلیغی که تصادفا در سریال «بازی تاج و تخت» انجام شده، بیش از ۲ . ۳ میلیارد درآمد کسب کرده است ! جالب است بدانید که به تازگی ادعا شده که این لیوان قهوه حتی متعلق به استارباکس نیز نبوده است.

نظر شما