انتقاد از عملکرد وزارت صنعت در حوزه غذا و نوشیدنی

با نزدیک‌تر شدن به ماه رمضان گران شدن کالاهای اساسی همچون شکر، روغن، برنج، گوشت سفید و قرمز، قند، چای سبب انتقاد یکی از نمایندگان مجلس از وزارت صنعت شد.

کد خبر : 37726 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۰

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع مجلس درباره عملکرد وزارت صمت می‌گوید: متاسفانه این روز‌ها عدم مدیریت صحیح بازار گروه های مختلف کالایی را آشفته کرده است و هر روز شاهد رشد قیمت اقلام مختلف از خودرو تا کاعذ و مواد غذایی هستیم. کنترل قیمت‌ها از دست همه خارج شده است.

او ادامه می‌دهد: نظارت دولت نیز در این حوزه بسیار ضعیف است و مدیران نیز در تصمیم گیری‌های خود اقتدار لازم را ندارند و هم اکنون بازار به دست دلالان مدیریت می‌شود.

به گزارش رویداد۲۴ پیش از معرفی رحمانی به عنوان گزینه پیشنهادی تصدی وزارت صمت، منتقدان این سوال را مطرح کرده بودند که آیا انتخاب رضا رحمانی می‌تواند حلال مشکلات صنعتی کشور باشد؟ همان زمان به این سوال اینگونه پاسخ داده شد که رحمانی سال‌ها جانشین وزیر در کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید و مجری طرح رونق تولید در وزارت صمت بود و سال‌ها نتوانسته بر تولید اثرگذار باشد بنابراین حضورش به عنوان وزیر نیز منشا اثر نخواهد بود.

نظر شما