نمایشگاه غذا و نوشیدنی حلال

برگزاری نمایشگاه غذا و نوشیدنی حلال ۲۰۲۰ در هانوفر آلمان

شهر هانوفر در سال ۲۰۲۰، میزبان نمایشگاه حلال خواهد شد. این نمایشگاه همراه با یک کنفرانس برگزار می‌شود که موضوع اصلی آن صدور گواهینامه و تولید محصولات حلال است.

کد خبر : 37642 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۸:۳۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، محصولات حلال امروزه تنها برای حمایت از مصرف‌کنندگان مسلمان تولید نمی‌شوند، بلکه تولید این محصولات در سراسر دنیا از نظر اقتصادی نیز اهمیت زیادی پیدا کرده است. آمارها نشان می‌دهند که در سال ۲۰۱۳، مسلمانان تنها در آلمان بیش از ۵ میلیارد یورو برای خرید محصولات حلال هزینه کرده‌اند. به همین دلیل است که پس از کلن و اشتوتگارت، نمایشگاه حلال، سال آینده در هانوفر برگزار خواهد شد.

بدین ترتیب از ششم تا هشتم ماه مارس سال ۲۰۲۰، تولیدکنندگان داخلی و بین‌المللی در هانوفر آلمان، محصولات و خدمات خود را در معرض نمایش عمومی قرار می‌دهند. این محصولات شامل مواد غذایی، نوشیدنی‌ها، لوازم آرایشی و سایر محصولات و خدمات حلال خواهد بود. نمایشگاه حلال در هانوفر از سوی مرکز نمایشگاه‌های آلمان سازماندهی می‌شود.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارائه محصولات و خدمات به عمده‌فروشان و خرده‌فروشان، سوپرمارکت‌ها، رستوران‌داران، کارشناسان صنایع غذایی و مصرف‌کنندگان است.

علاوه بر این، کنفرانسی در کنار نمایشگاه برگزار خواهد شد. در این کنفرانس، کارشناسان درباره جنبه‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تولید محصولات حلال به سخنرانی می‌پردازند. همچنین صدور گواهینامه، تولید و بازاریابی در حوزه محصولات خوراکی و نوشیدنی و گردشگری حلال از دیگر موضوعاتی است که در این کنفرانس به آنها پرداخته خواهد شد. در کنار نمایشگاه و کنگره، فضایی برای پذیرایی از بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است. در این مکان، افراد می‌توانند با خوردن غذا و نوشیدنی‌های حلال، طعمی جدید را تجربه کنند.

منبع: مهر

نظر شما