نمایشگاه غذا و نوشیدنی خارجی

تخفیف ۵۰ درصدی برای شرکت در نمایشگاه غذا و نوشیدنی خارجی

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی می‌گوید: نمایشگاه‌های مواد غذایی و نوشیدنی بیرمنگهام- انگلستان در تقویم کاری این شرکت تعریف شده که شرکت‌کنندگان از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار می شوند.

کد خبر : 32819 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۷:۵۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، «بهمن حسین‌زاده» گفت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی فقط به شرکت‌کنندگان در ۱۵ نمایشگاه خارجی که در تقویم شرکت سهامی قرار دارند تخفیف ۵۰ درصدی می دهد و بقیه نمایشگاه ها را نمی تواند پوشش دهد.

نمایشگاه هایی از جمله «نمایشگاه های مواد غذایی و نوشیدنی بیرمینگهام- انگلستان»، «معدن، صنعت، برق و انرژی ژوهانسبورگ- آفریقای جنوبی»، «صنعت چرم و کفش مسکو-روسیه ۲۰۱۸»، «سلامت کراچی- پاکستان»، «ساختمان بلونیا- ایتالیا (SAIE 2018)»، « گل وگیاه وایف هازن- هلند (IFTF 2018)»، «صنعت پلاستیک استانبول-ترکیه (PLASTEURASIA 2018)» «صنعت ساختمان کراچی- پاکستان» و «صنعت ساختمان تاشکند-ازبکستان (UZBUILD 2019)» در تقویم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی مشخص شده است.

به گفته وی، شرکت کننندگان در دیگر نمایشگاه های خارجی، از سازوکارهای حمایتی سازمان توسعه تجارت بهره مند می شوند.

حسین زاده از تدوین برنامه ای برای فعال کردن نمایشگاه های اختصاصی و پاویونی ایران در کشورهای همسایه خبر داد و گفت: برنامه ریزی شده است که ما به کشورهای همسایه فضا داده و در مقابل، برای حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه های اختصاصی ایران فضای نمایشگاهی بگیریم؛ به این ترتیب، هزینه غرفه برای شرکت های ایرانی رایگان می شود.

سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی اضافه کرد: برای این همکاری های دوجانبه، کشورهای افغانستان، عراق، آذربایجان، عمان و قطر در اولویت قرار دارند.
وی اظهار داشت: برای همکاری در زمینه برگزاری نمایشگاه های پاویونی، به تازگی قراردادی با ایتالیا منعقد شده و تفاهم نامه هایی با کشورهای ازبکستان، سوریه و ترکیه در حال انعقاد است.

حسین‌زاده با بیان اینکه نمایشگاه‌ها، پیشانی صادراتی کشور به شمار می روند، گفت: رویکرد جدید نمایشگاه های خارجی این است که از حالت سنتی – برپایی غرفه و حضور صِرف در نمایشگاه ها – خارج شویم و پیش از برگزاری نمایشگاه، مطالعاتی کامل در مورد نیازها، قوانین و مقررات و دیگر شاخص های بازارهای هدف انجام شود.

منبع: ایرنا

نظر شما