میزان صادرات آب بسته‌بندی شده ایران

رهبری تاریخی بازار دو برند آب بسته‌بندی گرجستان

آب بسته‌بندی شده گازدار در دهه‌های گذشته در گرجستان و همچنین در دوران شوروی وجود داشت و از آن زمان تنها دو برند شناخته شده رهبری این بازار را بر عهده دارند.

کد خبر : 25291 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۲۰:۵۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، آب بسته‌بندی شده گازدار دسته‌ای است که در حال حاضر در بازار نوشیدنی‌های گرجستان رشد داشته است. با این حال این منطقه تنها دو بازیکن عمده آب بسته‌بندی با نام تجاری IDS Borjomi و JSC Healthy Water به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

آب بسته‌بندی شده گازدار در دهه‌های گذشته در گرجستان و همچنین در دوران شوروی وجود داشت و برند آب بسته‌بندی شده IDS Borjomi International به عنوان نخستین نوشیدنی در دسته آب گازدارها شناخته شده بود. در سال ۲۰۱۷ نیز این برند بار دیگر به عنوان برند برتر آب بسته‌بندی معرفی شد.
داستان برند برجسته

IDS Borjomi نتوانست به رقابت با رقبای بازار ادامه دهد و هدایت بازار به رقیب اصلی خود  واگذار کرد. آب بسته‌بندی شده گازدار Nabeghlavi  برند شرکت Healthy Water JSC است که نام تجاری پیشرو در آب‌ها بسته‌بندی در گرجستان است، توانست در سال ۲۰۱۷ جایگاه رقیب تجاری خود IDS Borjomi  را به دست آورد.

در دوره تاریخی، آب بسته‌بندی شده گرجستان بیشتر تحت تأثیر برندهای مشابه بود. بنابراین هیچ برند جدید آب بسته‌بندی در حال حاضر به جز برندهای پیشین بازار را هدایت نمی‌کند.

نظر شما