آغاز برگزاری نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی قهوه در تهران
مجری نمایشگاه قهوه تهران به نوش آنلاین خبر داد

فعالیت مجدد نمایشگاه قهوه در تهران از امروز/تمدید برگزاری نمایشگاه قهوه تا اول شهریور

نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی قهوه در تهران پس از یک روز توقف ناخواسته و پس از رفع مشکل با دستگاه‌های مربوط، از امروز دوباره به فعالیت خودش ادامه می‌دهد.

کد خبر : 22854 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۳

نجف اصغری مجری برگزاری نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی قهوه در تهران به اعلام این خبر به پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین گفت: «نمایشگاه قهوه از امروز به روال گذشته از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در محل نمایشگاه های بوستان گفتگو برگزار می‌شود.»

او افزود: «با توجه به اتفاقات روز گذشته، ما یک روز برگزاری نمایشگاه را تمدید کردیم تا یک روز توقف برگزاری برای حاضران و غرفه دارن نمایشگاه جبران شود.»

این نمایشگاه قرار بود از ۲۸ تا ۳۱ مرداماه برگزار شود که با توجه به تمدید یک روزه آن، تاریخ پایان آن به روز فردا یک شهریورماه موکول شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین روز گذشته برگزاری فعالیت نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی قهوه در تهران در سومین روز کاری خودش در بوستان گفتگو متوقف شده بود.

در این نمایشگاه و در کنار شرکت‌های داخلی، شرکت‌هایی از کشورهای ایتالیا، ترکیه، برزیل، دانمارک، فرانسه و سوئیس حضور داشتند و تولیدات و صنایع خود را در معرض دید علاقمندان قرار داده بودند.

آصلی یامان از ترکیه، دیوید کوبلی از ایتالیا، استاوروس لامپرینیدیس از یونان و برنده‌ مسابقات برشته‌کاری جهان در سال ۲۰۱۶ الکساندرا نیکلای از رومانی برخی از حاضران و داوران در این نمایشگاه و مسابقات آن بودند.

نظر شما