سرانه مصرف قهوه

سرانه فروش قهوه در کدام کشورهای جهان بیشتر است؟

سرانه فروش قهوه کدامیک از کشورهای جهان و کدامیک از قاره ها بیشتر است؟ برای رسیدن به این پاسخ ابتدا باید از قاره سبز شروع کنید.

کد خبر : 19796 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۵/۱۱ - ۲۱:۴۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نمودار زیر سرانه فروش قهوه در کشورهای مهم مصرف کننده قهوه در جهان را در سال ۲۰۱۷ نشان می‌دهد. بر پایه این نمودار سرانه فروش قهوه در فنلاند در سال ۲۰۱۷ چیزی در حدود ۹ کیلیو ۳۰۰ گرم بوده است. بر اساس شاخص سرانه مصرف هم فنلاندی‌ها بیشترین سرانه مصرف قهوه را در جهان دارند. هر فنلاندی در سال ۲۰۱۷  بر پایه شاخص سرانه مصرف چیزی در حدود ۹ کیلو ۳۵۰ گرم قهوه مصرف کرده است.

بر پایه نمودار زیر سرانه فروش قهوه در هلند ۸ کیلو و ۷۲۰ گرم، در سوئد ۷ کیلیو ۹۵۰ گرم، در نروژ ۷ کیلو و ۴۸۰ گرم، در دانمارک ۶ کیلو و ۸۴۰ گرم، در استرالیا ۶ کیلو ۵۸۰ گرم است.

سرانه فروش قهوه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین مصرف قهوه در جهان بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ به چیزی نزدیک به ۱۰ میلیارد کیلو رسیده است که در ۵ سال قبل ازبی‌سابقه است.

آمار و ارقام نشان می‌دهد که کشورهای وارد کننده قهوه چیزی در حدود ۲٫۵ برابر بیشتر از کشورهای صادر کننده قهوه مصرف می‌کنند. کشورهای اسکاندیناوی به عنوان مهمترین مصرف کننده قهوه شناخته می‌شوند.

در سال ۲۰۱۶ برزیل با ۵۵ میلیون کیسه ۶۰ کیلوگرمی‌بیشترین تولید قهوه در جهان را در سال ۲۰۱۶ داشته است. این تعداد کیسه چیزی در حدود ۴۰ درصد تولید قهوه در جهان است.

برای دیدن اندازه بزرگ نمودار بالا روی عکس زیر کلیک کنید.

نظر شما