نقش آفرینی استارباکس از هری پاتر تا گیم آف ترونز!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین شاید برخی تصور کنند که حضور نه چندان اتفاقی استارباکس در سریال گیم آف ترونز و سود کلان مالی از این حضور اتفاقی! تنها مورد نمایش این برند مطرح نوشیدنی در فیلم ها و سریال های پرفروش باشد. این تصور کاملا غلط است به آن نشان که استارباکس […]

کد خبر : 17521 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین شاید برخی تصور کنند که حضور نه چندان اتفاقی استارباکس در سریال گیم آف ترونز و سود کلان مالی از این حضور اتفاقی! تنها مورد نمایش این برند مطرح نوشیدنی در فیلم ها و سریال های پرفروش باشد. این تصور کاملا غلط است به آن نشان که استارباکس پیشتر در هری پاتر هم حسابی خودنمایی کرده بود.

فیدیلیو نوشته است تعداد دفعات ورود نقش‌های مختلف هری پاتر به دنیای غذا و نوشیدنی‌ها از حساب و کتاب‌ها خارج شده است اما برخی از این نقش‌ها و صحنه‌ها عبارتند از: نوشیدنی‌های کره‌ای که به عنوان بهترین کلکسیون سال شناخته شدند، کمدین‌های مضحک که به نوعی با شخصیت‌های استارباکس ترکیب شدند، ویلیام سونوما با خط تولید پیش بندها و ابزار آشپزی خود، و به جز همه این‌ها تم هری پاتر در اتاق‌های هتل‌ها، نوشیدنی‌ها، و منوی هالووین و بسیاری موارد دیگر هم هستند. به نظر می‌آید برای کتابی که بیش از یک دهه قبل نوشته شده، کافی است.

 

نظر شما