مسمومیت‌های زنجیره‌ای با نوشیدنی‌های الکلی

کاهش رشد بازار نوشیدنی الکلی تا سال ۲۰۲۵ میلادی

بازار نوشیدنی های الکلی با وجود سهم بازار بالای این نوع نوشیدنی در سال ۲۰۱۷ اما بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۵ رشد نسبتا کمی خواهد داشت.

کد خبر : 17230 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۲۲:۴۴

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نمودار زیر به نقل از سایت استتیستا ارزش جهانی بازار نوشیدنی های الکلی را در دو مقطع ۲۰۱۵ میلادی و ۲۰۲۵ میلادی است. در سال ۲۰۱۵ بازار این نوع نوشیدنی در جهان ۱۳۴۴ میلیارد دلار آمریکا بود و پیش بینی شده است تا سال ۲۰۲۵ یعنی در یک بازه زمانی ۱۰ ساله به ۱۵۹۴ میلیارد دلار برسد که با توجه به بازه زمانی نسبتا طولانی و رشد جمعیت رشد کمی به شمار می‌رود. با وجود این در سال ۲۰۱۷ نوشیدنی‌های الکلی ۲۲ درصد پس از آب بسته بندی شده بیشترین سهم بازار را در میان انواع نوشیدنی بسته بندی در جهان داشتند.

 

نوشیدنی الکلی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین سازمان بهداشت جهانی نسبت به شیوع بیماری‌های سرطانی به دلیل افزایش شمار مصرف‌کنندگان نوشیدنی‌های الکلی در جهان هشدار داد. نوشیدنی الکلی یکی از دلایل اصلی تصادف‌ها در جهان هستند.آفریقای جنوبی بیشترین میزان مرگ و میر در تصادف‌های جاده‌ای بر اثر مصرف نوشیدنی الکلی را دارند. کانادا و آمریکا در این فهرست در رتبه‌های بعدی هستند.

منبع نمودار: استتیستا

نظر شما