میران مصرف نوشیدنی غیر الکلی در آمریکا، انگلیس و آلمان

مقایسه مصرف نوشیدنی غیرالکلی میان سه ملت دنیا

آمریکایی بیش از انگلیسی‌ها و آلمان‌ها به طور مرتب و روزانه نوشیدنی غیرالکلی مصرف می‌کنند و آلمان‌ها بیش از دو ملت دیگر دست رد به سینه این نوشیدنی‌ها می‌زنند.

کد خبر : 15420 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۲۱:۰۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نمودار زیر میزان مصرف نوشیدنی غیرالکلی را در سه کشور آمریکا، انگلیس و آلمان نشان می‌دهد. برپایه این گزار ۲۸ درصد امریکایی‌ها، ۲۴ درصد انگلیسی‌ها و ۱۴ درصد آلمانی‌ها گفته‌اند هر روز نوشیدنی غیرالکلی می‌نوشند. این نمودار نشان می‌دهد ۱۶ درصد آلمانی‌ها هرگز و ۱۷ درصد آنها بسیار کم نوشیدنی غیرالکلی می نوشند. به عبارت دیگر آلمانی‌ها بیش از آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها دست رد به نوشیدنی غیرالکلی می‌زنند.

میران مصرف نوشیدنی غیر الکلی در آمریکا، انگلیس و آلمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نمودار پایین هم نشان می‌دهد که تجمع اصلی پاسخ‌های مصرف کنندگان در دو قطب میان مصرف بالا یا مصرف بسیار پایین و مصرف نکردن است. به عبارت دیگر این نوشیدنی‌ها در سه کشور آمریکا، انگلیس و آلمان دارای طرفداران یا مخافلان نسبتا جدی هستند.

 

میران مصرف نوشیدنی غیر الکلی در آمریکا، انگلیس و آلمان

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین آمار دیگر نشان می‌دهد که انگلیسی‌ها در مقایسه با آمریکایی‌ها و آلمانی‌ها مصرف چای بسیار بالاتری به طور روزانه دارند به طوری که ۶۱ دصد آنها هر روز از این نوشیدنی استفاده می‌کنند.

مترجم: مریم رضوانی

نظر شما