دلایل نوشیدن چای در سه کشور
مزه، دلیل اصلی مصرف چای در سه کشور است

دلایل مشتریان برای ترجیح چای بر سایر نوشیدنی‌ها

علاقه‌مندان به چای در سه کشور آمریکا، انگلیس و آلمان این نوشیدنی را بیشتر به خاطر مزه آن می‌نوشند. آمار و ارقام می گوید که در هر سه کشور چای طرفداران وفاداری دارد.

کد خبر : 13494 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۰

به گزارش نوش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نمودار زیر دلایل نوشیدن چای در سه کشور آمریکا، انگلیس و آلمان را نشان می‌دهد. این نمودار نشان می دهد مردم هر سه کشور  به ویژه انگلیسی‌ها بیشتر به دلیل علاقه به طعم چای آن را می‌نوشند. آرامش بخشی، لذت بردن و  گرم شدن از مهمترین دلایل دیگر مصرف چای در این سه کشور عنوان شده است.آلمانی ها به خاطر طبیعت سردسیر کشورشان بیشتر از آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها چای را به خاطر گرم شدن می‌نوشند.

دلایل نوشیدن چای در سه کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین یکی از نکات جالب این نمودار  عبارت است از این که در آمریکا، انگلیس و آلمان به ترتیب ۷، ۶ و ۲ درصد گفته‌اند که چای را به خاطر نبودن نوشیدنی دیگر می‌نوشند. این به آن معناست که در این سه کشور چای جایگاه ویژه و طرفداران وفادار به خودش را دارد. چای در سه کشور آمریکا، انگلیس و آلمان بیشتر از همه در خانه نوشیده می‌شود. انگلیسی‌ها بیش از آلمانی‌ها و آمریکایی‌ها چای را در کافه می‌نوشند.

نظر شما