صدور دستورات قضایی برای حل مشکلات شرکت آبمیوه رزبشار یاسوج

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستورات قضایی لازم برای حل مشکلات شرکت رزبشار تولیدکننده آب میوه در شهر یاسوج صادر شده است و این کارخانه به طور مجدد آغاز به کار می‌کند.

کد خبر : 45435 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۹

پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: حسن نگین تاجی با اشاره به اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حل مشکلات فعالان و سرمایه گذارن تولیدی و صنعتی در این استان گفت: شرکت آبمیوه رزبشار یاسوج به دلیل مشکلاتی در مجوز اداری و همچنین ضبط و توقیف برخی از ادوات و ابزار مواد اولیه، تعطیل شده بود.

وی افزود: با ابتکار معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان دبیر کارگروه ستاد اقتصاد مقاومتی، جلسات کارگروه رفع موانع تولید و اقتصاد مقاومتی تشکیل و در خصوص مشکلات مربوط به این کارخانه دستورات قضایی لازم به مدیران مربوطه صادر شد.

نگین تاجی در ادامه تاکید کرد: همچنین مقرر شد که مشکلات مربوطه ظرف یک هفته برطرف و کارخانه مذکور مجددا راه اندازی شود.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: با توجه به تمرکز بخش زیادی از واحد‌های تولیدی در شهرک‌های صنعتی مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرعامل این شهرک‌ها بصورت ویژه مشکلات واحد‌ها را بررسی و به معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان جهت بررسی و طرح در کارگروه اعلام نمایند.

نظر شما