راه اندازی خط تولید جدید آب اشامیدنی شرکت پارس کیش

خط تولید جدید واحد صنعتی پارس کیش با کاربری تولید آب آشامیدنی با حضور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش گشایش یافت

کد خبر : 45263 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۵

پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین:  این واحد صنعتی در زمینی به مساحت  ۲۵۰۰ متر مربع و در زیربنای ۱۲۰۰مترمربع، با سرمایه گذاری بخش خصوصی به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال  با حضور دکتر ناصر آخوندی سه شنبه ۲۱ آبان راه اندازی شد.

دکتر آخوندی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه این واحد با مجهز شدن به تجهیزات مکانیزه در زمینه آب آشامیدنی نیاز کیشوندان و گردشگران را درسطح جزیره کیش تامین می کند و برای ۱۷ نفر اشتغال ایجاد کرده است؛ افزود:  با مکانیز شدن کارخانه شرکت پارس کیش ظرفیت تولید این کارخانه در ساعت از ۱۵۰ گالن به ۳۰۰ گالن افزایش داشته است.

دکتر ناصر آخوندی افزود: سازمان منطقه آزاد کیش از کارخانه هایی که در جزیره کیش در چارچوب ضوابط و مقررات و رعایت استاندارد و بهداشت در بخش صنایع غذایی و آشامیدنی فعالیت می کنند؛ حمایت ویژه می کند.

آخوندی اظهار داشت: کارخانه شرکت پارس کیش در صورت ارائه طرح برای تنوع محصول و افزایش ظرفیت در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید در جزیره کیش مورد حمایت سازمان منطقه آزاد کیش قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است کارخانه شرکت پارس کیش از سال ۱۳۹۰تاسیس شده و کلیه تجهیزات این شرکت مدرن و پیشرفته است و همچنین این مجموعه دارای آزمایشگاه اختصاصی است که به عنوان آزمایشگاه مرجع و نمونه انتخاب شده است.

نظر شما